Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Dzbanek filtrujący Dafi Astra LED + 1 filtr magnezowy Mg+ Unimax + bidon na wodę (grafitowy)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Model: Astra LED
Kolor: czarny / grafitowy
Liczba filtrów w zestawie: 1 szt.
Pojemność całkowita: 3,0 l
Pojemność przefiltrowanej wody: 1,5 l
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: LED
Kompatybilny z filtrem: Brita Maxtra+, Dafi Unimax, Dafi Unimax Mg+, FilterLogic FL-402, Aquaphor B100-25, Aquaphor B100-25 Mg+
Możliwość mycia w zmywarce: tak (oprócz pokrywy)
Sposób napełniania: wlew w pokrywie dzbanka
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dzbanek filtrujący Dafi Astra LED + 1 filtr magnezowy Mg+ Unimax + bidon na wodę (grafitowy)

Praktyczne rozwiązanie nie tylko do kuchni

Domowa filtracja wody to wiele zalet nie tylko zdrowotnych, ale również ekonomicznych oraz ekologicznych. Dzięki niej możemy zrezygnować z kupowania wody w jednorazowym plastiku i chronić środowisko. Oferowany zestaw *składa się z dzbanka Dafi Astra LED w kolorze grafitowym, kompatybilnego z nim filtra magnezowego oraz bidonu* (jego kolor jest dobierany losowo).

Jak filtrować wodę w domu lub biurze?

Najprostszym sposobem jest oczyszczenie jej w dzbanku z filtrem. Woda, przepływając przez wkład, jest uzdatniana i poprawia się jej smak oraz zapach. Cały proces filtracji trwa chwilę i jest bardzo prosty. Wystarczy napełnić dzbanek i poczekać aż przesączy się przez lejek z wkładem. Pojemność całkowita tego modelu naczynia firmy Dafi wynosi *3 litry,* co pozwoli otrzymać 1,5 litra oczyszczonej wody.

Zalety dzbanka Dafi Astra LED w kolorze grafitowym

Oprócz dosyć dużej pojemności dzbanek wyróżnia *ledowy wskaźnik wymiany wkładu.* Dzięki niemu nie zapomnisz o montażu nowego filtra. Niebieski kolor oznacza działający wkład, natomiast zmiana na czerwony sygnalizuje konieczność jego wymiany. Ponadto doskonale zaprojektowana budowa naczynia ułatwia jego użytkowanie – wygodna rączka, klapka wlewu, której nie trzeba podnosić oraz wykonanie z trwałego tworzywa sztucznego to tylko niektóre zalety.

Wkład, który wzbogaca wodę w magnez

Do dzbanka dołączony jest *filtr Dafi Unimax Mg+.* Od zwykłego wkładu Dafi Unimax, który również pasuje do tego modelu naczynia, odróżnia go to, że przefiltrowana woda jest nie tylko oczyszczona, ale również *wzbogacona w magnez i zdrowsza.* Zostają z niej usunięte metale ciężkie, chlor i zabrudzenia fizyczne mogące do niej trafić z rur wodociągowych. Warto jednak pamiętać, że oczyszczana tym wkładem woda nie jest zmiękczona w związku z czym nie sprawdzi się podczas gotowania.

Bidon na drogę

Co z uzupełnianiem wody poza domem? Weź bidon! Wystarczy, że napełnisz go oczyszczoną w dzbanku wodą i zabierzesz ze sobą, a zapomnisz o nagłym pragnieniu. *Bidon ma pojemność 0,6 litra* i sprawdzi się zarówno podczas spaceru, jak i na siłowni. *UWAGA!* Kolor bidonu jest dobierany losowo spośród następujących: stalowego, czerwonego, niebieskiego, białego, zielonego, żółtego i czarnego.

Opinie o produkcie (1)

Renata17.07.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Szybko i tanio ,bardzo się cieszę że znalazłam dzbanek na tej stronie chodź nie znałam jej wcześniej.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media