Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Kolor

  Moc

  Ciśnienie pracy ekspresu

  Pojemność zbiornika na wodę

  System spieniania mleka

  Ekspres na kapsułki

  Ekspres na kapsułki(Liczba produktów: 19)

  Ekspres kapsułkowy pozwala szybko przygotować smaczną kawę. Wystarczy włożyć do środka kapsułkę zawierającą zmielone ziarna i wybrać odpowiedni przycisk, a kofeinowy napój sam się zrobi. Ten rodzaj urządzeń jest wybierany przez użytkowników, którzy cenią wygodę oraz różnorodność. W naszym sklepie dostępne są zarówno ekspresy, jak i wiele kompatybilnych z nimi rodzajów kapsułek. W sprzedaży posiadamy produkty z serii Tchibo Cafissimo. Są one bardzo proste w obsłudze, a szeroki wybór modeli urządzeń oraz dostępne kolory sprawiają, że każdy znajdzie ekspres kapsułkowy pasujący do wnętrza kuchni oraz odpowiadający swoim potrzebom. Ze względu na stylowy wygląd oraz łatwość obsługi ten rodzaj ekspresów często wybierany jest do biur lub innych miejsc pracy oraz recepcji i poczekalni. Duża różnorodność dostępnych na rynku kompatybilnych kapsułek pozwoli rozkoszować się bogatym smakiem kawy.

  Esencjonalna kawa z kapsułki

  Ekspresy kapsułkowe to jeden z rodzajów ekspresów ciśnieniowych, ponieważ do przygotowania kawy wykorzystywana jest woda pod ciśnieniem. W zależności od urządzenia oraz od rodzaju wybranego programu może ono wynosić od 3 do nawet 19 barów. Nazwa tego typu ekspresów wzięła się od kapsułek z kawą potrzebnych do przygotowania napoju.

  Gdzie sprawdzi się ekspres kapsułkowy?

  Dzięki takiemu urządzeniu możemy bardzo szybko i wygodnie przygotować kawę. Wystarczy włączyć ekspres, poczekać chwilę aż się nagrzeje, wrzucić kapsułkę i nacisnąć odpowiedni guzik. Napój robi się sam. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu na codzienne celebrowanie procesu przygotowywania kawy. Ekspresy kapsułkowe idealnie sprawdzą się również w biurach.
  Pielęgnacja oraz czyszczenie takiego ekspresu nie wymagają dużych nakładów pracy oraz środków. Częstotliwość odkamieniania lub czyszczenia będzie zależała od ilości przygotowywanych napojów, twardości wody itp. Natomiast sam proces konserwacji przebiega szybko i jest łatwy do wykonania.

  Jaki ekspres kapsułkowy wybrać?

  Model ekspresu ciśnieniowego, który sprawdzi się w naszym przypadku zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od ilości kaw przygotowywanych każdego dnia oraz od ich rodzaju. Jeżeli mamy zamiar robić wiele filiżanek tego kofeinowego napoju przyda się nam ekspres z większymi pojemnikami na wodę i zużyte kapsułki. Będzie to wygodniejsze, ponieważ unikniemy bardzo częstego uzupełniania i opróżniania.

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz ekspresy kapsułkowe Tchibo Cafissimo. Idealnymi modelami tego urządzenia dla kawoszy o małych potrzebach są Tchibo Cafissimo Mini oraz Tchibo Cafissimo Easy, które zostały wyposażone w zbiornik na 650 ml wody i pojemnik na 4 kapsułki. Natomiast do większych urządzeń możemy zaliczyć Tchibo Cafissimo Pure (1 l, 6 kapsułek).

  Wszystkie te ekspresy są dostępne w naszym sklepie. Z pewnością znajdziesz ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media