Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr do butelki DAFI flamingowy (2szt. + nakrętka)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor: różowy
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Liczba filtrów w zestawie: 2
Pasuje do: butelek Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do butelki DAFI flamingowy (2szt. + nakrętka)

Różowy filtr do butelki Dafi

Butelka filtrująca działa poprawnie i jest skuteczna tylko z odpowiednim wkładem. Żywotność poszczególnych filtrów jest ograniczona czasowo, dlatego ważna jest ich regularna wymiana. Tutaj znajdziesz filtr pasujący do butelki Dafi o pojemności 0,3, 0,5 i 0,7 litra. Jest to *oryginalny produkt* firmy, co daje Ci pewność najlepszego dopasowania i najwyższej jakości filtracji. W zestawie znajdują się *2 filtry oraz 1 zakrętka do butelki Dafi w kolorze flamingowym.*

Skład filtra Dafi

Filtr do butelek Dafi składa się z plastikowej obudowy oraz znajdującego się w środku *bloku z węgla aktywnego.* Użyte tworzywo sztuczne nie zawiera bisfenolu A, dzięki czemu jest bezpieczne. Natomiast węgiel aktywny pochodzi ze spalania łusek orzechów kokosowych i jest w pełni naturalnym i niezagrażającym naszemu zdrowiu materiałem.

Jak działa filtr w bidonie Dafi?

Podczas gdy pijemy z butelki Dafi i ją przechylamy, woda przesącza się przez wkład węglowy, który zamontowany jest tuż przy ustniku. To właśnie wtedy ciecz jest filtrowana, a cząsteczki zanieczyszczeń zostają zatrzymane w filtrze. Pośród usuniętych niepożądanych substancji są m.in. fragmenty zabrudzeń (np. piasek i rdza) oraz chlor psujący smak. Warto wspomnieć, że *w wodzie pozostają wapń i magnez,* które są niezbędne dla naszego organizmu.

Jak długo działa filtr w butelce Dafi?

Wydajność jednego filtra do bidonu Dafi wynosi *miesiąc lub pozwala na oczyszczenie 150 litrów wody.* Należy wymienić go po tym, co nastąpi pierwsze. W zestawie znajdują się 2 filtry, zatem wystarczą one nawet na 2 miesiące użytkowania. Warto regularnie wymieniać wkład, aby zachować ciągłość filtracji i zapobiec dostaniu się zanieczyszczeń do naszego organizmu.

Zakrętka do butelki Dafi

Do zestawu filtrów dołączona jest jedna zakrętka do butelki Dafi. Taki pakiet pozwoli nam *odświeżyć wygląd naszego bidonu i zadbać o higienę.* Nakrętka posiada wygodny ustnik oraz silikonowy uchwyt. Wymiana filtrów i zakrętki Dafi jest bardzo prosta, a sama filtracja przebiega szybko. Korzystanie z butelki Dafi pozwala zaoszczędzić pieniądze oraz chronić środowisko.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media