Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr do ekspresu Jura Claris Blue 71312 (3szt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Liczba filtrów w zestawie: 3 szt.
Wydajność filtra do: 65 l
Wymiana po: 2 miesiącach
Wskaźnik zużycia filtra: brak
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do ekspresu Jura Claris Blue 71312 (3szt.)

Czysta woda to podstawa dobrej kawy

Prawdopodobnie nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie każdego dnia od wypicia filiżanki gorącego, aromatycznego napoju. By ulubiony specjał mógł pieścić Twoje zmysły, *woda, z której go przygotowujesz, powinna być idealnie czysta.* Zapewni Ci to filtr Jura Claris Blue! Dzięki niemu każda kawa zachwyci Cię wspaniałym smakiem i aromatem.

Zadbaj o ekspres z Jura Claris Blue

Doskonały filtr do wody to nie tylko lepsza jakość Twojej kawy. Dzięki Jura Claris Blue substancje szkodliwe dla Ciebie, ekspresu oraz Twojej kawy, takie jak chlor, piasek i kamień zostaną *skutecznie* zatrzymane. Teraz nie wpłyną one na Twoje urządzenie, a Ty zapomnisz o drogich naprawach sprzętu. Takie efekty osiągniesz tylko z niezawodnym filtrem Jura Claris Blue!

Filtr Jura Claris Blue 3 szt. – 6 miesięcy skutecznej filtracji

To jednak nie koniec zalet Jura Claris Blue. Gdy wybierzesz oferowany zestaw, otrzymasz aż trzy praktyczne filtry. Jedna sztuka może działać przez *2 miesiące lub przefiltrować 50 litrów wody,* zależnie od tego, co szybciej nastąpi. Pamiętaj, że gdy postawisz na pakiet, otrzymasz 3 filtry w *atrakcyjniejszej* cenie niż w przypadku zakupu pojedynczych sztuk. To duża oszczędność!

Wysoka jakość oryginału Jura

Jura jest znaną szwajcarską marką, która może poszczycić się długą tradycją. Producent specjalizuje się w tworzeniu *najwyższej jakości ekspresów do kawy* oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Gdy wybierasz produkt tej uznanej firmy, masz pewność, że stawiasz na świetny produkt. Wypróbuj filtr Jura Claris Blue i przekonaj się o tym! Filtr Jura Claris Blue jest *kompatybilny* m.in. z ekspresami Jura Impressa: Z9, Z7, J9.4, J9.3, J9.2, J800, J500, J95, J90, J80, J85. *Uwaga!* Kompatybilność może różnić się zależnie od modelu i roku produkcji Twojego urządzenia. Zapoznaj się z instrukcją ekspresu, aby mieć pewność, że wybierasz właściwy filtr.

Opinie o produkcie (1)

Stefania27.07.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Towar zgodny z zamówieniem i szybka dostawa. Super

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media