Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr do ekspresu Krups FilterLogic CFL-701B (3szt.)

Liczba filtrów w zestawie: 3 szt.
Wydajność filtra do: 50 l
Wymiana po: 2 miesiącach
Wskaźnik zużycia filtra: aplikacja
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do ekspresu Krups FilterLogic CFL-701B (3szt.)

Filtry do ekspresów CFL-701 wyprodukowany przez firmę FilterLogic

Wkład CFL701 firmy FilterLogic to najlepszy zamiennik filtra Krups F088 – jednego z najpopularniejszych wkładów do ekspresów ciśnieniowych w Polsce. Jest on kompatybilny z ekspresami, w których stosuje się filtry: *AEG 9000849514, Bosch TCZ6003, Siemens TZ60003, Krups F08801, Nivona NIRF700.* Filtr CFL-701 pasuje do większości ekspresów firm Krups, Nivona i Melitta.

Filtracja na najwyższym poziomie

FilterLogic to brytyjska firma produkująca wkłady do oczyszczania wody. W swojej ofercie posiada wiele wysokiej jakości zamienników, które są alternatywą dla drogich oryginałów. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów filtrujących i idealne dopasowanie pozwalają osiągnąć efekt porównywalny z działaniem wkładów producentów ekspresów. FilterLogic to *sprawdzone wkłady i skuteczna filtracja.*

Po co filtr w ekspresie?

Filtr służy do oczyszczenia wody w urządzeniu. Dzięki temu *kawa smakuje lepiej, a ekspres nie ulega awariom* powodowanym odkładającym się kamieniem. Woda kranowa, która zazwyczaj jest wykorzystywana do przygotowania kawy w ekspresie zawiera dużo minerałów, które powodują, że jest twarda i tworzy osady wapienne. Ponadto mogą znajdować się w niej zanieczyszczenia, które dla naszego bezpieczeństwa powinniśmy usunąć.

Mieszanka filtrująca i jej właściwości

Filtr składa się z mieszanki *żywicy jonowymiennej oraz węgla aktywnego.* Są to najpopularniejsze i najskuteczniejsze materiały do oczyszczania. Usuwają z wody kranowej zanieczyszczenia takie jak chlor, metale i zabrudzenia z sieci wodociągowej oraz redukują osadzanie się kamienia. Dzięki temu Twoja kawa smakuje lepiej, a ekspres działa dłużej.

Dlaczego warto stosować filtr w ekspresie?

Filtr w ekspresie powinniśmy montować ze względu na swoje bezpieczeństwo oraz aby zaoszczędzić czas i pieniądze, unikając napraw w przyszłości. To właśnie kamień jest główną przyczyną awarii tego rodzaju sprzętów. Jego redukcja znacznie wydłuży okres eksploatacji urządzenia. Jeden filtr wystarczy do oczyszczenia *50 litrów wody lub na maksymalnie 2 miesiące* użytkowania.

3 sztuki filtra – perfekcyjna czystość wody do 6 miesięcy

Zestaw filtrów do ekspresu Krups to świetna propozycja dla użytkowników, którzy cenią sobie ekonomiczne i praktyczne rozwiązania. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz sprawdzonej substancji filtrującej wkłady wystarczą na bardzo długi czas. Komplet 3 filtrów zapewni *idealnie czystą wodę nawet przez pół roku!* Masz wątpliwości czy dany filtr będzie pasował do twojego urządzenia? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą w odpowiednim wyborze.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media