Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Podkategoria

  Producent

  Rodzaj filtra

  Liczba filtrów w zestawie

  Wysokość

  Średnica

  Producent

  Flaga

  Produkty w promocji

  Filtr do basenu Intex

  Filtr do basenu Intex(Liczba produktów: 7)

  Baseny ogrodowe dostarczają relaksu, rozrywki i ochłody w ciepłe dni. Oczywiście pod warunkiem, że woda jest klarowna i pozbawiona zabrudzeń. Przyjemność kąpieli kończy się, gdy staje się ona mętna i dostrzegamy pływające w niej zanieczyszczenia. Co więcej, kąpiel w takiej wodzie, może być niebezpieczna dla zdrowia, szczególnie dla dzieci, ze względu na rozwijające się w niej bakterie. Dlatego warto używać skutecznych, świeżych filtrów do wody. Jeśli posiadasz basen rozporowy popularnej marki Intex, w naszym sklepie znajdziesz wkłady filtrujące, które pasują idealnie do wszystkich modeli tego producenta. Oferujemy między innymi filtry basenów Intex typu A, B, D i E. Dzięki profesjonalnym wkładom filtrującym do pompy pozbędziesz się mechanicznych i organicznych zanieczyszczeń, które mogą dostać się do wnętrza basenu. Zaczniesz czerpać radość z kąpieli w higienicznie czystej wodzie bez obaw o rozwój bakterii.

  Filtr do basenu Intex – co powinieneś wiedzieć?

  Basen jest coraz popularniejszą, ogrodową formą rozrywki. Ceny stają się przystępniejsze, dzięki czemu więcej osób może pozwolić sobie na taki zakup. Inną motywacją może być chęć miłego i aktywnego spędzenia wolnego czasu. To również niezwykła ulga oraz ochłodzenie organizmu w upalne dni, których jest coraz więcej. Może wydawać się, że basen ogrodowy jest drogi w utrzymaniu i wymaga wiele uwagi, środków i czasu poświęconego na jego mycie i oczyszczanie wody. Jest to błędne przekonanie, ponieważ produkty najpopularniejszych firma, jak na przykład Intex, są wyposażone w pompę z wymiennymi filtrami, które pozwolą na zachowanie odpowiedniego poziomu higieny.

  Filtr wody do basenu to konieczność, jeśli chcesz odpowiednio zadbać o siebie i swoich bliskich, którzy szukają podobnej ochłody w upały. Filtr pomoże Ci pozbyć się z wody wielu szkodliwych substancji, bakterii lub zanieczyszczeń. Dzięki temu zabawa i rozrywka są bezpieczniejsze i zdrowsze. Nieoczyszczona woda może powodować problemy skórne, alergie lub w podobny sposób nam szkodzić.

  Baseny Intex w zestawie zazwyczaj posiadają pompę, której zadaniem jest oczyszczanie wody. W pojemniku pompy należy umieścić wkład, który jest wymienny. W ofercie firmy Intex znajdują się filtry do basenów typu A, B, H oraz wkłady do spa. Możesz poszukać oryginalnych filtrów producenta lub wybrać równie skuteczne odpowiedniki firmy Pleatco.

  Jak przebiega filtracja w basenie Intex?

  Od pompy basenowej odchodzą dwa węże, oba są podłączone do zbiornika. Jeden z nich doprowadza wodę z basenu do pompy i filtra, gdzie jest oczyszczana. Następnie drugi przesyła ją z powrotem do basenu. Dzięki temu woda jest ciągle filtrowana i bezpieczna. Wkład Intex należy wymieniać co około 2 tygodnie. Montaż filtra basenowego w pompie jest bardzo prosty. Wystarczy wyjąć stary wkład, a w jego miejsce włożyć nowy. W naszym sklepie z pewnością uda Ci się dobrać najlepszy filtr do Twojego basenu.

  Social media