Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Producent

  Rodzaj filtra

  Wysokość (bez gwintu)

  Średnica

  Producent

  Produkty w promocji

  Filtry do basenu Pleatco

  Filtry do basenu Pleatco(Liczba produktów: 30)

  Do skutecznego oczyszczania basenu ogrodowego niezbędna jest pompa oraz pasujący do niej filtr wody. Jego zadaniem jest zatrzymywanie różnych zanieczyszczeń, które dostają do basenu. Pozwala to utrzymać wodę higienicznie czystą i bezpieczną oraz cieszyć się relaksem, jaki daje basen. W tej kategorii dostępne są profesjonalne wkłady filtrujące amerykańskiej marki Pleatco. To znana na całym świecie firma, która specjalizuje się w produkcji filtrów do basenów i SPA. Pleatco zrewolucjonizowało rynek, wprowadzając produkty całosezonowe. W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku filtrów, które wystarczają na około dwa tygodnie, ich wydajność wynosi aż 6 miesięcy. Inną zaletą filtrów Pleatco jest ich bardzo szeroki wybór. Dzięki temu z pewnością wybierzesz ten, który będzie pasował idealnie do pompy w Twoim basenie ogrodowym.

  Filtry od Pleatco

  Zadaniem filtrów do basenów jest bieżące efektywne oczyszczanie wody. Wkłady do pomp filtrujących zatrzymują zarówno większe mechaniczne zanieczyszczenia, takie jak liście, owady jak i mniejsze niepożądane substancje, w tym piasek czy nawet resztki makijażu. Hamują rozwój bakterii, glonów i powstawanie śliskiego nalotu na ścianki basenu.

  Jeden filtr — aż pół roku skutecznej filtracji

  Stawiamy na jakość, dlatego oferujemy przede wszystkim profesjonalne filtry do basenów amerykańskiej marki Pleatco Pure, które wyróżniają się wysoką jakością i ponadprzeciętną wydajnością. Jako jedyne na rynku są filtrami całosezonowymi. Wystarczają aż na 6 miesięcy działania, w przeciwieństwie do oryginalnych filtrów marki Intex lub Bestway, które powinny być wymieniane co miesiąc. Firma opatentowała system FREE CORE FLOW, który pozwala przefiltrować większą ilość wody w tym samym czasie. Filtry Pleatco wystarczają nawet na 6 razy dłużej.

  Jak wyczyścić filtr basenowy?

  Regularne czyszczenie filtra gwarantuje jego optymalne działanie. Dlatego producent zaleca, aby najrzadziej raz na dwa tygodnie wyjąć wkład filtrujący z pompy i dokładnie go umyć pod silnym strumieniem wody. Następnie należy pozostawić filtr w specjalnym niepieniącym się środku na 24 do 48 godzin. Przed ponownym zainstalowaniem filtra, poczekaj aż całkowicie wyschnie. Aby zapewnić nieprzerwaną filtrację w basenie, warto wyposażyć się w dwa wkłady filtrujące i korzystać z nich na zmianę. Dlatego właśnie wkłady do basenów Pleatco są często sprzedawane w podwójnych zestawach.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media