Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Producent

  Rodzaj filtra

  Wysokość (bez gwintu)

  Średnica

  Producent

  Flaga

  Produkty w promocji

  Filtry do basenu Pleatco

  Filtry do basenu Pleatco(Liczba produktów: 33)

  Do skutecznego oczyszczania basenu ogrodowego niezbędna jest pompa oraz pasujący do niej filtr wody. Jego zadaniem jest zatrzymywanie różnych zanieczyszczeń, które dostają do basenu. Pozwala to utrzymać wodę higienicznie czystą i bezpieczną oraz cieszyć się relaksem, jaki daje basen. W tej kategorii dostępne są profesjonalne wkłady filtrujące amerykańskiej marki Pleatco. To znana na całym świecie firma, która specjalizuje się w produkcji filtrów do basenów i SPA. Pleatco zrewolucjonizowało rynek, wprowadzając produkty całosezonowe. W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku filtrów, które wystarczają na około dwa tygodnie, ich wydajność wynosi aż 6 miesięcy. Inną zaletą filtrów Pleatco jest ich bardzo szeroki wybór. Dzięki temu z pewnością wybierzesz ten, który będzie pasował idealnie do pompy w Twoim basenie ogrodowym.

  Filtr Pleatco PWK40
  Produkt oryginalny
  PleatcoFiltr Pleatco PWK40
  Filtr Pleatco PJ80-4
  Produkt oryginalny
  PleatcoFiltr Pleatco PJ80-4
  Filtr Pleatco PLBS50
  Produkt oryginalny
  PleatcoFiltr Pleatco PLBS50
  Filtr Pleatco PRB100
  Produkt oryginalny
  PleatcoFiltr Pleatco PRB100

  Filtry od Pleatco

  Zadaniem filtrów do basenów jest bieżące efektywne oczyszczanie wody. Wkłady do pomp filtrujących zatrzymują zarówno większe mechaniczne zanieczyszczenia, takie jak liście, owady jak i mniejsze niepożądane substancje, w tym piasek czy nawet resztki makijażu. Hamują rozwój bakterii, glonów i powstawanie śliskiego nalotu na ścianki basenu.

  Jeden filtr — aż pół roku skutecznej filtracji

  Stawiamy na jakość, dlatego oferujemy przede wszystkim profesjonalne filtry do basenów amerykańskiej marki Pleatco Pure, które wyróżniają się wysoką jakością i ponadprzeciętną wydajnością. Jako jedyne na rynku są filtrami całosezonowymi. Wystarczają aż na 6 miesięcy działania, w przeciwieństwie do oryginalnych filtrów marki Intex lub Bestway, które powinny być wymieniane co miesiąc. Firma opatentowała system FREE CORE FLOW, który pozwala przefiltrować większą ilość wody w tym samym czasie. Filtry Pleatco wystarczają nawet na 6 razy dłużej.

  Jak wyczyścić filtr basenowy?

  Regularne czyszczenie filtra gwarantuje jego optymalne działanie. Dlatego producent zaleca, aby najrzadziej raz na dwa tygodnie wyjąć wkład filtrujący z pompy i dokładnie go umyć pod silnym strumieniem wody. Następnie należy pozostawić filtr w specjalnym niepieniącym się środku na 24 do 48 godzin. Przed ponownym zainstalowaniem filtra, poczekaj aż całkowicie wyschnie. Aby zapewnić nieprzerwaną filtrację w basenie, warto wyposażyć się w dwa wkłady filtrujące i korzystać z nich na zmianę. Dlatego właśnie wkłady do basenów Pleatco są często sprzedawane w podwójnych zestawach.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media