Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Kolanko łączące wężyk DMfit ATEU0404R (1/4" tube x 1/4" stem)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Typ produktu: kolanko
Rozmiar: 1/4" - 1/4"
Typ montażu: stem
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Kolanko łączące wężyk DMfit ATEU0404R (1/4" tube x 1/4" stem)

Łącznik do przyłączenia wężyków

Kolanko firmy DMfit przydaje się podczas przyłączania wężyków w systemach filtracji, dystrybutorach wody lub maszynach vendingowych. Sprawdzone podzespoły to gwarancja szczelności i odpowiedniego przepływu. *Łącznik w kształcie kolanka* pozwala swobodnie łączyć wężyki lub inne elementy systemu.

Rozmiary kolanka DMfit ATEU0404R

Gwinty oferowanego kolanka DMfit *mają rozmiar 1/4".* Czerwona obręcz zastosowana przy jednym z wejść może być pomocna podczas oznaczania systemu, np. do gorącej wody. Materiał wykorzystany do produkcji łącznika jest pozbawiony toksycznych substancji i posiada wiele certyfikatów, np. NSF-51 i NSF-61, świadczących o jego wysokiej jakości i dopuszczeniu do użytkowania w kontakcie z wodą i pożywieniem.

Solidny materiał

Kolanko wykonano z wysokiej jakości materiałów termoplastycznych, które są odporne na odkształcenia, zarysowania i uszkodzenia. Dzięki temu masz pewność, że tworzony przez Ciebie system nie ulegnie nagłej awarii. DMfit to firma istniejąca na rynku od kilku dziesięcioleci i specjalizująca się w produkcji akcesoriów, takich jak gwinty, złączki, adaptery, wężyki oraz wiele innych. Wybór sprawdzonych produktów to *Twoje bezpieczeństwo i komfort.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media