Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych SWISS Durgol Espresso 1x125ml PRO

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj: płyn
Pojemność: 125 ml
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych SWISS Durgol Espresso 1x125ml PRO

Durgol Swiss Espresso 125 ml - jeden z najlepszych profesjonalnych odkamieniaczy do ekspresów

Opatentowana technologia zapewnia czyszczenie ekspresu ciśnieniowego każdej marki, nie tylko usuwając osad z kamienia, ale zabezpieczając elementy wewnętrzne przed jego osadzaniem się w przyszłości! Odkamieniacz Durgol znany jest w Polsce jako środek zalecany do pielęgnacji ekspresu Dolce Gusto (jako odkamieniacz w płynie NESCAFÉ DOLCE GUSTO) oraz w systemach Tchibo (jako odkamieniacz Durgol Tchibo Cafissimo). Nieważne, czy masz zamiar wyczyścić ekspres DeLonghi, Jura, Krups, Saeco, Bosch, czy Nivona - możesz do tego użyć tego środka, zamiast oryginalnych i drogich środków odkamieniających z logiem producenta ekspresu. Preparat Durgol Swiss Espresso posiada nie tylko kwasy nieorganiczne, ale także wzbogacony jest o gamę środków pielęgnacyjnych, co właśnie czyni go tak wyjątkowym.

Durgol to synonim „szwajcarskości”, niezawodności i najwyższej jakości

Od 1951 roku produkty Durgol są wciąż rozwijane, aby zapewnić ich nieustanną efektywność w zmieniającym się świecie, zapewniając jednocześnie im status „Eco-Friendly”. Gama produktowa obejmuje obecnie środki praktycznie każdego domowego urządzenia, które może borykać się z problemem osadzającego się kamienia. Zapewnia najwyższą jakość czyszczenia takich sprzętów jak ekspresy, czajniki, krany, zlewy, toalety, prysznice itp.

*Możesz z powodzeniem zastąpić odkamieniacz w ekspresie każdej marki, np.:*

* Odkamieniacz DeLonghi EcoDecalk zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz Saeco CA6700 zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz Bosch Siemens 500ml zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz Nivona NIRK703 zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz Electrolux zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz Krups F054 zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz Puly zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz Urnex Dezcal zamień na Durgol Swiss Espresso

Jak stosować Durgol?

1. Wlej jedną porcję preparatu do zbiornika na wodę (125ml) 2. Uzupełnij zbiornik tą samą ilością wody (125ml) 3. Przepuść otwór przez wylot gorącej wody (UWAGA!) bez wytwarzania pary. W urządzeniach niewyposażonych w wylot gorącej wody należy użyć wylotu kawy. Jeśli proces odkamieniania nie zostanie uruchomiony, uzupełniaj stopniowo ilość wody w zbiorniku, przy którym nastąpi uruchomienie procesu (zależy od producenta urządzenia). Odczekaj aż roztwór przepłynie przez urządzenie i wycieknie przez wylot gorącej wody lub kawy. 4. Wypływający płyn należy zebrać w naczyniu ze szkła lub plastiku o odpowiedniej wielkości. Ostrożnie! Płyn może być gorący! Zanim go wylejesz, odczekaj aż ostygnie. Do płukania należy użyć dużej ilości wody. 5. Przepłucz zbiornik na wodę za pomocą wody. Następnie przepłucz urządzenie wodą w ilości odpowiadającej 1-2 pełnym zbiornikom (korzystając z programu odkamieniania zgodnie z instrukcją ekspresu do kawy). 6. Wskazówka: po zakończeniu odkamieniania ekspres należy przetrzeć wilgotną szmatką, aby usunąć plamy powstałe w wyniku rozpryśnięcia roztworu.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media