Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Podkategoria

  Producent

  Typ środka

  Rodzaj produktu

  Środek przeznaczony do

  Producent

  Flaga

  Produkty w promocji

  Odkamieniacz do pralki

  Odkamieniacz do pralki(Liczba produktów: 7)

  Większość polskich gospodarstw domowych boryka się z problemem twardej wody. Wpływa ona źle na wszystkie sprzęty AGD. Powoduje osadzanie się kamienia, a w efekcie skraca żywotność urządzeń. Kamień osadzający się na podzespołach pralki może doprowadzić do jej zepsucia, a nawet zalania mieszkania i spowodowania dużych szkód. Warto co pewien czas odkamieniać urządzenie, aby móc cieszyć się jego bezawaryjną pracą. Regularne kupowanie środków odkamieniających i ich stosowanie jest z pewnością dużo tańsze niż serwisowanie sprzętu lub wymienianie pralek na nowe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz środki do odkamieniania takich firm jak: Whirlpool, FilterLogic, Bosch, Durgol, Electrolux. Występują one w postaci proszków i płynów. Wszystkie są bardzo proste w użyciu i uniwersalne. Bardzo ważne jest, aby stosować środek przy pustej pralce, ponieważ odkamieniacz może zniszczyć nasze ubrania.

  Chroń swoją pralkę przed uszkodzeniem!

  Kamień jest główną przyczyną awarii sprzętów gospodarstwa domowego. Jest on wynikiem wytrącania się wapnia z twardej wody, która występuje prawie we wszystkich regionach naszego kraju. Jednym z pierwszych skutków osadzania się kamienia na pralce jest jej głośniejsza praca. Problemem może być również zmniejszenie wydajności urządzenia. Pralka zużywa więcej wody oraz detergentów, jednak na ubraniach ciągle pozostają plamy. Ostatecznie kamień może doprowadzić do uszkodzenia podzespołów urządzenia. Konieczna jest wtedy ich kosztowna wymiana lub zakup nowego sprzętu. Regularne dbanie o pralkę jest dużo tańszym rozwiązaniem i pozwoli Ci zapobiec wielu przykrym sytuacjom związanym z naprawami, serwisowaniem urządzenia lub nawet zalaniem mieszkania.

  Jak odkamienić pralkę?

  W naszym sklepie znajdziesz wiele środków, które pomogą Ci zwalczyć kamień bębnowy lub usunąć osady wapienne z innych podzespołów. Wśród nich są preparaty w proszku i w płynie najpopularniejszych producentów sprzętu AGD, takich jak Electrolux, Bosch, AEG oraz Whirlpool. Posiadamy też środki Durgol i FilterLogic, które również cechują się wysoką skutecznością. Wszystkie odkamieniacze są uniwersalne, a instrukcja ich użytkowania znajduje się na opakowaniu. Zazwyczaj dawkę proszku lub płynu umieszcza się w pojemniku na detergent i uruchamia się program prania. Odkamieniacz rozpuszcza osady, które zostają odprowadzone. Dzięki temu Twoja pralka jest czysta, a pranie wygląda lepiej. Ważne jest, aby podczas procesu odwapniania urządzenie było puste, ponieważ kwasy zawarte w środkach mogą uszkodzić ubrania. Cały zabieg odwapniania trwa tyle, ile dany program prania, więc nie zajmuje dużo czasu, a Ty oprócz wsypania środka i włączenia urządzenia nie musisz nic robić.

  Często odkamieniacze kompatybilne z pralkami mogą być użyte również w zmywarkach. Kupując jedno opakowanie zawierające kilka saszetek środka możesz jednocześnie zadbać o dwa sprzęty AGD. To duża oszczędność czasu i pieniędzy.

  Social media