Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Odświeżacz zapachu do odkurzacza Whirlpool 484000008606 ACT200 (kwiatowy) 10szt.

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Whirlpool
Liczba odświeżaczy w zestawie: 10 szt.
Zapach: kwiatowy
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Odświeżacz zapachu do odkurzacza Whirlpool 484000008606 ACT200 (kwiatowy) 10szt.

Wkład zapachowy do odkurzacza

Jeśli masz dosyć brzydkiego zapachu wydobywającego się z odkurzacza podczas jego pracy, to *wkłady zapachowe będą idealnym rozwiązaniem.* Urządzenie, nawet, jeśli posiada odpowiednie filtry, po włączeniu silnika może uwalniać cząsteczki kurzu, a tym samym nieprzyjemne zapachy. Na szczęście jest na to bardzo prosty sposób – zapach do odkurzacza.

Odświeżacz do odkurzacza

W zestawie znajduje się *10 wkładów zapachowych, Whirlpool* które w czasie pracy odkurzacza *roztaczają przyjemną kwiatową woń.* Zapach utrzymuje się w pomieszczeniu przez wiele godzin. Dzięki temu efekt sprzątania zostanie wzmocniony, a przykre i nieprzyjemne aromaty wyeliminowane. Wreszcie możesz pozwolić sobie na chwilę relaksu w otoczeniu świeżego zapachu kwiatów.

Jak używać wkładu zapachowego do odkurzacza

Jeden wkład należy umieścić w worku lub w pojemniku na kurz – wystarczy go wciągnąć. Dzięki temu, w czasie pracy urządzenia, będzie wydobywał się lawendowy zapach. Odświeżacze Whirlpool są odpowiednie zarówno *do odkurzaczy workowych, jak i bezworkowych.* Producent zaleca użycie nowego wkładu po 6 tygodniach. Wkłady można stosować we wszystkich odkurzaczach topowych marek, takich jak: Whirlpool, Samsung, Electrolux, Bosch, Siemens, Hoover, AEG, Zanussi, Zelmer i wielu innych.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media