Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

PULY CAFF BREW TABS 4g (120szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Liczba tabletek w opakowaniu: 120 szt.
Waga tabletki: 4 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

PULY CAFF BREW TABS 4g (120szt.)

Tabletki czyszczące do ekspresu przelewowego

Ekspres przelewowy pozwala w krótkim czasie przygotować dosyć dużą ilość kawy. Ponadto jest to sprzęt, którego użytkowanie nie wymaga bardzo dużej wiedzy baristycznej, a obsługa jest stosunkowo prosta. Jednak tak jak każde inne urządzenie mające kontakt z żywnością *powinien on być regularnie czyszczony.* Jak to zrobić? Przede wszystkim należy zdecydować się na odpowiednie środki do konserwacji.

Uniwersalne tabletki czyszczące do ekspresu przelewowego

Zmielone ziarna, woda i przepływająca kawa to substancje, które każdego dnia zanieczyszczają ekspres. Aby tłuste osady oraz pozostałości po procesie parzenia nie doprowadziły do awarii lub nie dostały się do systemu ekspresu należy je regularnie usuwać. Przydadzą nam się wtedy *tabletki do czyszczenia ekspresu przelewowego Puly Caff,* które mogą być stosowane w każdym modelu tego rodzaju urządzenia bez względu na producenta. Pasują zatem do ekspresów: Philips, Melitta, Raven, Bosch, Krups, Sencor, Eldom, Severin, Ariete i wielu innych.

Użycie tabletek do czyszczenia

Puly Caff Brew Tabs usuwają zabrudzenia z obwodów i wielu innych zakamarków ekspresu. Wystarczy jedną tabletkę o wadze 4 gramów umieścić w zaparzaczu i zalać 2 litrami wody. Po procesie czyszczenia należy dokładnie przepłukać ekspres czystą wodą. *Tabletki możemy stosować codziennie,* a nawet wtedy opakowanie zawierające 120 sztuk wystarczy na bardzo długo.

Puly – specjalista w dziedzinie konserwacji ekspresów

Produkty firmy Puly z serii Puly Caff oraz Puly Milk służą do czyszczenia oraz odkamieniania ekspresów ciśnieniowych i przelewowych. Są to *produkty uniwersalne,* dzięki czemu możesz stosować je w urządzeniach wielu firm. Ponadto są one wydajne, skuteczne, a ich cena zachęca do zakupów. Zadbaj o ekspres z Puly i zapomnij o awariach. Pamiętaj, że to również Twoje bezpieczeństwo.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media