Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Rozdzielacz DMfit ATWD0404 (1/4" in & out)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Typ produktu: rozdzielacz
Rozmiar: 1/4"
Typ montażu: wtykowy
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Rozdzielacz DMfit ATWD0404 (1/4" in & out)

Rozdzielacz niezbędny podczas przyłączania wężyków

Rozdzielacz firmy DMfit przydaje się podczas przyłączania wężyków w systemach filtracji, dystrybutorach wody lub maszynach vendingowych. Sprawdzone podzespoły to gwarancja szczelności i odpowiedniego przepływu. Rozdzielacz *w kształcie litery Y* pozwala podzielić strumień wody na dwa.

Rozmiary rozdzielacza DMfit ATWD0404

Wszystkie *trzy gwinty oferowanego rozdzielacza DMfit mają rozmiar 1/4".* Materiał wykorzystany do produkcji rozdzielacza jest pozbawiony toksycznych substancji i posiada wiele certyfikatów, np. NSF-51 i NSF-61, świadczących o jego wysokiej jakości i dopuszczeniu do użytkowania w kontakcie z wodą i pożywieniem.

Solidny materiał

Rozdzielacz wykonano z wysokiej jakości materiałów termoplastycznych, które są odporne na odkształcenia, zarysowania i uszkodzenia. Dzięki temu masz pewność, że tworzony przez Ciebie system nie ulegnie nagłej awarii. DMfit to firma istniejąca na rynku od kilku dziesięcioleci i specjalizująca się w produkcji akcesoriów, takich jak gwinty, złączki, adaptery, wężyki oraz wiele innych. Wybór sprawdzonych produktów to *Twoje bezpieczeństwo i komfort.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media