Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Flaga

  Producent

  Rodzaj systemu

  Typ wylewki

  Systemy do montażu

  Systemy do montażu(Liczba produktów: 10)

  Systemy filtracji do montażu są ciągle udoskonalane, a w związku z tym coraz bardziej popularne. Oczyszczona woda prosto z baterii kuchennej to bardzo duże udogodnienie. W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór systemów nakranowych oraz podzlewowych. Ich montaż jest prosty, a dołączone do zestawu instrukcje obsługi oraz wkłady pozwalają od razu cieszyć się przefiltrowaną wodą. Filtry usuwają z cieczy zanieczyszczenia, metale ciężkie oraz chlor. Ponadto niektóre z nich zmiękczają ciecz, dzięki czemu na czajniku lub innych sprzętach AGD osadzają się mniejsze ilości kamienia. Na szczególną uwagę zasługują baterie z filtrem, które pozwalają na dostęp do zarówno przefiltrowanej, jak i nieoczyszczonej wody przy użyciu tego samego kranu. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ odkręcenie jednej dźwigni pozwoli nam uzyskać czystą wodę do picia i przygotowywania posiłków, a z drugiej będziemy czerpać wodę do mycia naczyń lub płukania owoców bez niepotrzebnego zużycia wkładu.

  Filtrowana woda na wyciągnięcie ręki

  Domowa filtracja wody staje się coraz popularniejsza. Użytkownicy dostrzegają jej zalety i korzyści finansowe. Oczyszczona woda prosto z kranu to dodatkowe udogodnienie. Zazwyczaj filtry w takich systemach są dużo bardziej wydajne i wystarczają na dłużej. My natomiast nie musimy ich tak często wymieniać i cieszymy się komfortem użytkowania.

  Zalety korzystania z systemów filtrów

  Istnieje kilka sposobów na montaż systemu filtracji. W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór baterii z filtrem wody lub zestawów kolumnowych montowanych na rurach wodociągowych. Wybór odpowiedniego systemu zależy od naszych potrzeb oraz możliwości finansowych. W perspektywie czasu oba rozwiązania przynoszą oszczędności, jednak początkowo może to być inwestycja wynosząca nawet kilkaset złotych.

  Na szczęście zalety oraz korzyści użytkowania takich systemów są widoczne od razu. Przede wszystkim możemy zrezygnować z kupowania wody butelkowanej. Filtry usuwają z wody kranowej wszelkie zanieczyszczenia, dzięki czemu jest ona gotowa do picia. Wkłady pochłaniają zabrudzenia z wodociągów, metale ciężkie, chlor oraz inne szkodliwe substancje. Niektóre z nich ponadto zmiękczają wodę, co sprawia, że jest ona bezpieczniejsza dla sprzętów AGD. Redukcja osadzającego się kamienia to wydłużenie żywotności czajnika i uniknięcie drogiego serwisowania ekspresu do kawy. To również lepszy smak herbaty i innych napojów bez nieestetycznych osadów na ich powierzchni. Nie zapominajmy, że rezygnacja z wody w butelkach to również mniejsze ilości trafiającego do środowiska plastiku. Dbamy tym samym o nasz portfel oraz o planetę.

  Bateria kuchenna z filtrem wody

  W naszym sklepie dostępne są baterie kuchenne, które na bieżąco filtrują wodę. Wyglądają one elegancko i estetycznie, a ich niewątpliwą zaletą są dwie dźwignie. Jedna z nich uruchamia oczyszczoną wodę przepuszczoną przez filtr, druga natomiast służy do pobierania cieczy prosto z wodociągów. Dzięki temu możemy oszczędzać filtr. Jeśli zmywamy naczynia lub myjemy owoce i warzywa nie potrzebujemy przefiltrowanej wody. Kran z filtrem to również łatwość obsługi i niesamowita wygoda. Wkład do takiego systemu wystarcza na bardzo długo. Produkty Brita to nawet 12 miesięcy nieprzerwanej filtracji lub 3400 litrów czystej wody. Ich montaż jest bardzo prosty i szybki.
  Warto zapoznać się z szeroką ofertą naszego sklepu. Pośród dużego wyboru baterii z filtrami oraz innych systemów do montażu z pewnością jest ten, który najlepiej spełnia Twoje wymagania.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media