Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Wężyk do wody 3/8" DMfit 500ft (152m) - biały

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Typ produktu: wężyk
Średnica: 3/8"
Długość wężyka: 152 m
Kolor: biały
Ciśnienie pracy wężyka: 10 bar
Certyfikat: NSF
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Wężyk do wody 3/8" DMfit 500ft (152m) - biały

DMfit – jakość i wytrzymałość

Wężyki DMfit produkowane są z wysoce zaawansowanego technologicznie polietylenu o niskiej gęstości. Ich przewagą nad konkurencją lub niskiej jakości produktami z Chin jest *niezwykła odporność na fizyczne uszkodzenia* związane z pracą węża (ESCR), znacznie przewyższająca standardowe parametry materiałów polietylenowych wg normy ASTM D-1693 (IGEPAL).

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Do obciążeń materiałowych, które mogą znacznie skrócić żywotność węża zalicza się m.in. ekspozycja na działanie chemiczne, zagięcia lub stosowanie węża z niewłaściwymi niskiej jakości końcówkami przyłączeniowymi, dlatego też w szczególności w instalacjach domowych zaleca się stosowanie *markowych i sprawdzonych* rozwiązań, które minimalizują możliwość zalania kuchni, łazienki lub innego pomieszczenia domowego.

Do głównych zalet węży DMfit zalicza się:

* Stabilność średnicy (nie następuje znaczne odkształcenie się wraz z czasem użytkowania). * Wytrzymałość materiałowa. * Wysoki parametr ciśnienia rozrywającego. * Szeroka gama kolorystyczna (do zastosowania np. do rozróżnienia źródła wody). * Uniwersalne zastosowanie. * Posiada wszystkie najważniejsze europejskie i światowe certyfikaty.

Aż 152 metry wężyka!

Wężyk ma długość aż 152 metrów. To imponujący zapas, który nie musi być wykorzystany od razu. Wężyk nadaje się do cięcia i jego rozmiar może być *dostosowywany do potrzeb* użytkownika. Odpowiednio przycięty nie plącze się z innymi przyłączami w instalacji i pozwala na szybszy przepływ wody.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media