Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw do konserwacji ekspresu Jura: 5x filtr blue 71311 +tabletki odkamieniające 61848

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Pasuje do wybranych ekspresów: Jura
Liczba filtrów zestawie: 5 szt.
Zawartość zestawu: filtry, odkamieniacz
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw do konserwacji ekspresu Jura: 5x filtr blue 71311 +tabletki odkamieniające 61848

Zestaw do czyszczenia ekspresu

Poranek, czas spędzony w pracy i popołudniowy relaks – dzięki filiżance aromatycznej kawy codzienne chwile będą wyjątkowe. Nie pozwól, by było inaczej i regularnie dbaj o swój ekspres. *Dłuższa żywotność Twojego urządzenia i doskonały smak każdej kawy* są możliwe z praktycznym zestawem do konserwacji Jura!

Filtr Jura Claris Blue

Najlepsze ziarna to nie wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia doskonałej kawy. Przyda Ci się też najwyższej jakości woda. Jak sprawić, by była smaczna i krystaliczne czysta? Zastosuj niezawodny filtr Jura Blue! Chlor, metale ciężkie i cysty to teraz przeszłość. Żywica jonowymienna i węgiel aktywny *skutecznie zneutralizują niepożądane związki,* a Ty rozsmakujesz się w jeszcze lepszej kawie.

Kompatybilność filtra Jura

Filtr jest *kompatybilny* z ekspresami Jura: Ena (Ena 3, Ena 5, Ena 7, Ena 9), Ena Micro-line (Micro 1, Micro 5, Micro 9), C-line (C9 druga generacja, C50, C55, C90), F-line (F50 druga generacja, F50 Classic, F7), Giga-line (Giga 5), J-line (J7, J9.1, J9.2). Przed zakupem zestawu zapoznaj się z instrukcją urządzenia lub skontaktuj się z nami. Kompatybilność filtra może się różnić w zależności od generacji i daty produkcji ekspresu.

5 filtrów Jura – 10 miesięcy czystej wody

Jeden wydajny filtr Jura Claris Blue może przefiltrować 50 litrów wody lub działać przez 2 miesiące. Nasz zestaw zawiera aż 5 wkładów – dzięki nim woda w Twoim ekspresie będzie perfekcyjnie czysta nawet przez *10 miesięcy!* Duży pakiet filtrów pozwoli też na szybką wymianę zużytego wkładu na nowy. Z zestawem Jura codzienność staje się prostsza!

Tabletki odkamieniające Jura

Regularna konserwacja ekspresu sprawi, że będzie on działał lepiej i dłużej! Tabletki odkamieniające Jura usuną osad wapienny zebrany na elementach urządzenia. Odkamieniony ekspres nie będzie się przegrzewać i *zużyje mniej energii elektrycznej.* Dzięki temu zaoszczędzisz na rachunkach i naprawach sprzętu!

Jak odkamienić ekspres?

Odkamienianie jest *bardzo proste!* Wystarczy włożyć 3 tabletki do zbiornika wody ekspresu i wybrać program odkamieniający. Osad wapienny zostanie usunięty w niedługim czasie. Opakowanie zawiera 9 tabletek, które wystarczą do przeprowadzenia 3 cykli. Możesz je stosować w większości ekspresów ciśnieniowych Jura. Pamiętaj, że tabletki odkamieniające nie mają właściwości czyszczących. Jeśli chcesz wyczyścić ekspres, wybierz tabletki czyszczące Jura.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media