Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Złączka męska DMFit AMC0402 (1/4" tube x 1/8" NPTF)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Typ produktu: złączka
Rozmiar: 1/4" - 1/8"
Typ montażu: gwint męski
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Złączka męska DMFit AMC0402 (1/4" tube x 1/8" NPTF)

Przejściówka węża dopływowego np. do pralki

Złączki firmy DMfit są niezbędne nie tylko podczas przyłączania wężyków w systemach filtracji, dystrybutorach wody lub maszynach vendingowych, ale również w sprzętach gospodarstwa domowego, takich jak pralki lub zmywarki. Oferowany adapter przyda się podczas podłączania węża dopływowego.

Rozmiary złączki męskiej DMFit AMC0402

Złączka sprawdzi się jako adapter w systemie przyłączania wężyków. Rozmiary gwintów wynoszą: *1/4" tube x 1/8" NPTF.* Jest *złączka męska, czyli wkręcana.* Jej montaż jest bardzo prosty, wystarczy ją połączyć i zakręcić. Materiał wykorzystany do produkcji złączki jest pozbawiony toksycznych substancji i posiada wiele certyfikatów, np. *NSF-51 i NSF-61,* świadczących o jego wysokiej jakości i dopuszczeniu do użytkowania w kontakcie z wodą i pożywieniem.

Solidny materiał

Złączkę wykonano z wysokiej jakości materiałów termoplastycznych (kopolimeru acetalu), które są odporne na odkształcenia, zarysowania i uszkodzenia. Dzięki temu masz pewność, że tworzone przez Ciebie przyłączenie nie ulegnie nagłej awarii. DMfit to firma istniejąca na rynku od kilku dziesięcioleci i specjalizująca się w produkcji akcesoriów, takich jak gwinty, złączki, adaptery, wężyki oraz wiele innych. Wybór sprawdzonych produktów to *Twoje bezpieczeństwo i komfort.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media