Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Złączka męska DMFit AMCBT0406 (1/4" tube x 3/8" NPTF)

Typ produktu: złączka
Rozmiar: 1/4" - 3/8"
Typ montażu: gwint męski
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Złączka męska DMFit AMCBT0406 (1/4" tube x 3/8" NPTF)

Zastosowanie złączki DMfit AMCBT0406

DMFit AMCBT0406 to złączka z gwintem i wtykiem o średnicach 1/4" oraz 3/8”. Ze względu na nietoksyczne tworzywo, produkt wykorzystuje się głównie *w branży spożywczej, między innymi w instalacjach wody pitnej.* Sprawdzi się również w instalacjach powietrza i niepalnych gazów. Oprócz tego ma zastosowanie próżniowe.

Bezpieczna złączka męska DMfit

Złączka męska DMFit AMCBT0406 jest *wykonana z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów* i posiada certyfikat PZH. Wykorzystywane do jej produkcji tworzywa spełniają wiele restrykcyjnych norm, na przykład: US FDA, WRAS, ANSI/NSF-51 i 61 czy SK Zert. Artykuł jest dopuszczony do kontaktu z żywnością oraz systemami oczyszczającymi i pneumatycznymi.

Złączka AMCBT0406

Przedstawiona *złączka DMfit* ma następujące parametry: * Średnica złączki wtykowej: 1/4" * Średnica złączki męskiej: 3/8" * Materiał: kopolimer acetalowy (polioksymetylen, POM)

Oryginalna złączka męska DMfit

DMfit to jeden z bardziej znanych producentów złączek, kształtek, wężyków i innych elementów, które są niezbędne do właściwej instalacji różnego rodzaju urządzeń. Artykuły firmy są dystrybuowane na całym świecie. Wybierz oryginalną złączkę DMfit, by mieć *pewność najlepszej trwałości i skuteczności* nabytego produktu.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media