Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Liczba kostek przygotowanych jednorazowo

  Wymiary

  Kolor

  Domowa kostkarka, pojemnik na lód

  Domowa kostkarka, pojemnik na lód(Liczba produktów: 3)

  Do lodówek zazwyczaj dołączane są dodatkowe elementy, które mają ułatwić nam korzystanie ze sprzętu chłodzącego. Należą do nich między innymi kostkarki i pojemniki na lód. Zdarza się jednak, że są wykonane z nietrwałych materiałów i szybko się niszczą. Możesz wtedy skorzystać z oferty naszego sklepu i zaopatrzyć się w świetnej jakości akcesoria do lodówek. W naszej ofercie znajdziesz świetnej jakości kostkarki, które idealnie sprawdzą się w każdym domu. Dostępne pojemniki pozwalają na uzyskanie równych kostek lodu do orzeźwiających, letnich napojów lub chociażby mrożonej kawy. Szczelne zamknięcie chroni przed wyciekaniem i zapewnia odpowiednią higienę przechowywania. Jednym z takich produktów jest pojemnik na lód firmy Whirlpool ICM101. Dzięki jego obrotowym szufladkom łatwo wyjmiesz uformowane kostki. Trwałe materiały sprawią, że gadżet posłuży Ci przez lata.

  Domowa kostkarka, pojemnik na lód

  Lód jest niezastąpionym dodatkiem do różnego rodzaju napojów oraz drinków. Szczególnie latem potrzebujemy go w dużych ilościach, ponieważ pragniemy ochłodzić organizm. Mrożona kawa, herbata lub lemoniada nie smakują tak dobrze bez niego. Lód możemy dodać w postaci sześciennych kostek lub pokruszyć. W każdej postaci będzie orzeźwiał i przynosił ulgę w upalne dni. Jest on również przydatny w przypadku stłuczeń lub podobnych urazów, które wymagają szybkiej reakcji i ochłodzenia obolałego miejsca. Warto więc mieć zawsze w zanadrzu przygotowane kostki.

  Lód do napojów – szybkie i wygodne metody

  Najlepszym i najszybszym sposobem na zrobienie swojego zapasu lodu w zamrażarce jest wykorzystanie pojemników i kostkarek z różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Wypełniamy je wodą i umieszczamy w zamrażarce, by po kilku godzinach wyjąć już w postaci lodu. Niestety nie każdy pojemnik na kostki dobrze się sprawdza. Te dołączane do lodówek są zazwyczaj wykonane ze słabej jakości materiałów, które wkrótce pękają lub zaczynają przeciekać. Nie mają one również żadnej pokrywki, co utrudnia przenoszenie pojemnika i umieszczanie go na półce zamrażarki.

  Na rynku pojawiają się również foliowe torebki, w których możesz zrobić lód, jednak jest to bardzo niewygodne rozwiązanie. Przede wszystkim mogą one przeciekać i zalewać Twoją zamrażarkę. Trudno będzie ją później rozmrozić i wyczyścić, a w skrajnych przypadkach może to doprowadzić nawet do uszkodzenia urządzenia. Dodatkowo wyciąganie gotowych kostek z takiej folii jest bardzo niewygodne, a fragmenty plastiku mogą znaleźć się w naszych napojach. Jest to też rozwiązanie niekorzystne dla środowiska, ponieważ danej torebki można użyć jedynie raz, a potem należy ją wyrzucić.

  Zamykany pojemnik na lód i kostkarka

  W naszym sklepie znajdziesz wspaniałej jakości pojemniki na lód wielokrotnego użytku oraz kostkarkę z wbudowanym pojemnikiem marki Whirlpool. Urządzenia te są wykonane z tworzyw sztucznych, które pod wpływem niskiej temperatury nie pękają. Pojemnik do kostek lodu jest wyposażony w wieczko, które zapobiega wylaniu się wody. Ponadto pozwala na łatwe wyciąganie gotowych kostek lub stabilne układanie kilku takich pojemników na sobie. *Na uwagę zasługuje również kostkarka do lodu Whirlpool ICM101, która posiada obrotowe szufladki, dzięki czemu gotowy lód od razu wpada do stylowego pojemnika. *

  Sprawdź, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media