Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Bateria kuchenna filtrująca jednodrożna Dafi Flow Comfort D-1

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj systemu: podzlewowy z baterią
Typ wylewki: jednodrożna
Producent: Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Bateria kuchenna filtrująca jednodrożna Dafi Flow Comfort D-1

Zdrowie przede wszystkim

Bateria kuchenna stanowi element systemu filtrującego Dafi Flow Comfort D-1, w skład którego wchodzą również: filtr, niezbędny komplet przyłączeń oraz elektroniczny wskaźnik LED. Korzystanie ze stacji filtrującej daje wiele korzyści, z których najważniejszą jest oczywiście zdrowie człowieka. System Dafi Flow Comfort D-1 w zestawie z baterią jednodrożną *obniża zawartość chloru i szkodliwych substancji* w wodzie. Zestaw do filtracji wody kranowej Dafi to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia.

Filtrowana woda prosto z kranu

Bateria jednodrożna do Dafi Flow Comfort D-1 umożliwia pozyskiwanie filtrowanej wody prosto z kranu. Dzięki temu nie ma potrzeby zaopatrywać się w żadne dodatkowe akcesoria filtrujące. System Flow Comfort D-1 wyraźnie *poprawia smak wody kranowej,* która również pod tym względem staje się idealna do bezpośredniego spożycia.

Wieloetapowa technologia filtracji

Woda kranowa, która przepływa przez filtr Flow Comfort D-1, zostaje poddana wielu poziomom filtracji. Ten proces obejmuje podwójne czyszczenie mechaniczne, a także *redukcję twardości wody, zawartości metali ciężkich i chloru.* Dzięki starannie opracowanej technologii filtrującej możesz mieć pewność, że woda uwalniana przez baterię jednodrożną systemu Dafi Flow Comfort D-1 jest doskonale czysta i smaczna.

Znaczna oszczędność

Stosowanie filtrowanej wody z baterii Dafi Flow Comfort D-1 w czajniku, ekspresie i naczyniach do gotowania *ogranicza powstawanie kamienia* w tych akcesoriach. Dzięki temu ich żywotność znacznie się wydłuża. Z kolei rzadsza wymiana sprzętu kuchennego przekłada się na długofalowe oszczędności finansowe.

Wydajność filtra w systemie Dafi Flow Comfort D-1

*Żywotność filtra wynosi nawet do 12 miesięcy* – jest to zależne od twardości wody kranowej. Sprawdzenie tego parametru w Twoim gospodarstwie domowym umożliwia pasek do testowania twardości zawarty w zestawie. Natomiast o konieczności wymiany filtra informuje *elektroniczny wskaźnik LED.* Do wskaźnika należy wprowadzić ustawienia zgodne z właściwościami wody, a urządzenie zasygnalizuje stan zużycia filtra diodami w różnych kolorach.

Krok w stronę ekologii

System filtrujący Dafi Flow Comfort D-1 z jednodrożną baterią kuchenną to również rozwiązanie wspierające ekologię. Korzystanie z akcesoriów filtrujących, pozwalających na *wielomiesięczny czas użytkowania,* przyczynia się do rzadszej utylizacji filtrów i sprzętu zniszczonego kamieniem. Umożliwia to także rezygnację z wody butelkowanej. Produkując mniejszą ilość odpadów dbasz o planetę!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media