Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Dzbanek filtrujący Brita Elemaris XL (czarny) +4 filtry Maxtra PlusDzbanek filtrujący Brita Elemaris XL (czarny) +4 filtry Maxtra PlusDzbanek filtrujący Brita Elemaris XL (czarny) +4 filtry Maxtra PlusDzbanek filtrujący Brita Elemaris XL (czarny) +4 filtry Maxtra Plus
Dzbanek filtrujący Brita Elemaris XL (czarny) +4 filtry Maxtra PlusDzbanek filtrujący Brita Elemaris XL (czarny) +4 filtry Maxtra PlusDzbanek filtrujący Brita Elemaris XL (czarny) +4 filtry Maxtra PlusDzbanek filtrujący Brita Elemaris XL (czarny) +4 filtry Maxtra Plus

Dzbanek filtrujący Brita Elemaris XL (czarny) +4 filtry Maxtra Plus

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Model: Elemaris XL
Kolor: czarny / grafitowy
Liczba filtrów w zestawie: 4 szt.
Pojemność całkowita: 3,5 l
Pojemność przefiltrowanej wody: 2,2 l
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: elektroniczny
Kompatybilny z filtrem: Brita Maxtra+
Możliwość mycia w zmywarce: tak (oprócz pokrywy)
Sposób napełniania: wlew w pokrywie dzbanka
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dzbanek filtrujący Brita Elemaris XL (czarny) +4 filtry Maxtra Plus

Zdrowa i smaczna woda

Dzbanek filtrujący Brita Elemaris XL wyposażony w *filtr Maxtra+ lub Maxtra+ Pure Performance oczyszcza wodę z chloru, wapnia, kamienia i pozostałych zanieczyszczeń.* Dzięki temu jest ona nie tylko zdrowa, ale również smaczna. Sprawdzi się doskonale do przygotowywania herbaty lub kawy. Wykorzystując wodę filtrowaną przez Maxtra+ w czajniku lub ekspresie, przyczyniamy się także do wydłużenia żywotności tych urządzeń. Pojemność całkowita dzbanka wynosi aż 3,5 litra.

Łatwe i wygodne użytkowanie

Obsługa dzbanka filtrującego Brita Elemaris XL jest wyjątkowo łatwa. Na pokrywie znajduje się specjalna klapka, umożliwiająca wygodne napełnianie dzbanka. Produkt jest wyposażony w *elektroniczny wskaźnik Brita Meter,* który informuje użytkownika o konieczności wymiany filtra na podstawie trzech parametrów: objętości filtrowanej wody, jej twardości i czasu użytkowania. Z kolei sam montaż nowego wkładu zajmuje maksymalnie kilka minut.

Oszczędności finansowe dzięki dzbankowi Brita Elemaris

Korzystanie z *dzbanka filtrującego Brita Elemaris XL* z wkładem Brita Maxtra Plus lub Brita Maxtra Plus Pure Performance przyczynia się do znacznych oszczędności finansowych. Po pierwsze, dzięki temu produktowi możemy zrezygnować z wody butelkowanej. Po drugie, używając filtrowanej wody do urządzeń kuchennych, zapobiegniemy powstawaniu osadu z kamienia na ich powierzchniach. Tym samym *unikniemy kosztownych napraw* w serwisie producenta, a nawet konieczności wymiany całego sprzętu. Warto pamiętać, że filtr Brita Maxtra Pure Performance ma lekkie właściwości zmiękczające i jest przeznaczony do wody miękkiej i delikatnie twardej.

Filtry Brita Maxtra+ i Maxtra+ Pure Performance

Wkład filtrujący Brita Maxtra+ zawiera *węgiel aktywny z naturalnego surowca* – łupiny orzecha kokosowego. Dzięki temu jest przyjazny dla środowiska. Oprócz chloru i wapnia usuwa także metale ciężkie, na przykład ołów i miedź. Maxtra+ Pure Performance ma podobne właściwości, a do tego eliminuje zanieczyszczenia śladowe w postaci niektórych pestycydów i herbicydów. W ten sposób chroni nasze zdrowie przed wieloma szkodliwymi substancjami.

Dzbanek Brita Elemaris XL i 4 filtry

Przedstawiony zestaw obejmuje dzbanek Brita Elemaris XL oraz 4 kompatybilne wkłady, które pozwolą na pewien czas zapomnieć o zakupach i cieszyć się świeżą wodą. Pakiet umożliwia łącznie *16 tygodni skutecznej filtracji.* Postaw na zestaw z większą liczbą wkładów filtrujących i korzystaj ze zdrowej, świeżej wody dłużej.

Opinie o produkcie (1)

Dominik11.03.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Bardzo przyzwoity produkt, wysoka jakość i estetyczny wygląd. Duża pojemność jest jego mocną stroną, choć należy pamiętać, że przez to pełny dzbanek jest dość ciężki.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media