Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Dzbanek filtrujący Brita Marella XL (niebieski) +10 filtrów Maxtra Plus

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model: Marella XL
Kolor: niebieski
Liczba filtrów w zestawie: 10 szt.
Pojemność całkowita: 3,5 l
Pojemność przefiltrowanej wody: 2,0 l
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: elektroniczny
Kompatybilny z filtrem: Brita Maxtra+
Możliwość mycia w zmywarce: tak (oprócz pokrywy)
Sposób napełniania: wlew w pokrywie dzbanka
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dzbanek filtrujący Brita Marella XL (niebieski) +10 filtrów Maxtra Plus

Duży dzbanek filtrujący Brita Marella

Dzbanek filtrujący Brita Marella w rozmiarze XL ma pojemność całkowitą 3,5 litra, z czego 2 litry to pojemność przefiltrowanej wody. *Duży rozmiar dzbanka* pozwala na uzyskanie większej ilości czystej, smacznej wody. Wkład filtrujący dołączony do zestawu usuwa chlor, kamień i inne nieczystości. Woda oczyszczona przez filtr do dzbanka Brita Maxtra+ umożliwia uzyskanie lepszego smaku napojów takich jak kawa i herbata. Wydłuży również żywotność małego AGD w Twoim domu – wykorzystaj filtrowaną wodę do czajnika i ekspresu!

Dzbanek Brita w zestawie z filtrem

Dzbanek Brita Marella XL jest wykonany z tworzywa sztucznego, dlatego nie musimy obawiać się o stłuczenie go. Posiada *elektroniczny wskaźnik zużycia filtra,* który sygnalizuje konieczność wymiany wkładu. Dzbanek można wygodnie napełnić poprzez wlew w pokrywie. Produkt nadaje się do mycia w zmywarce, z wyjątkiem jego pokrywy. Przedstawiony zestaw składa się z dzbanka Brita Marella XL i dziesięciu filtrów Brita Maxtra+, które wystarczą aż na *czterdzieści tygodni - to prawie rok użytkowania.*

Dzbanek Brita Marella z 10 filtrami

Przedstawiony zestaw składa się z dzbanka Brita Marella XL i 10 filtrów Brita Maxtra PLUS. W sumie umożliwia to aż 40 tygodni skutecznej filtracji. Oznacza to, że razem z dzbankiem otrzymujesz pakiet filtrów na *prawie rok użytkowania.* Dzięki zestawowi z większą liczbą wkładów możemy dłużej cieszyć się zdrową i świeżą wodą. Jej korzystny wpływ na stan sprzętu kuchennego również będzie znaczący.

Niebieski dzbanek Brita Marella

Przedstawiony dzbanek Brita Marella XL ma *głęboki, niebieski kolor.* Charakteryzuje się nowoczesnym designem, który będzie wyglądał stylowo w każdej kuchni. Niezwykła funkcjonalność dzbanka wraz z precyzją wykonania tworzą doskonałe połączenie.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media