Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr do ekspresu Bosch Siemens FilterLogic CFL-901B (5szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Liczba filtrów w zestawie: 5 szt.
Wydajność filtra do: 50 l
Wymiana po: 2 miesiącach
Wskaźnik zużycia filtra: aplikacja
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do ekspresu Bosch Siemens FilterLogic CFL-901B (5szt.)

FilterLogic CFL-901B – filtracja na najwyższym poziomie

FilterLogic to brytyjska firma produkująca wkłady do oczyszczania wody. W swojej ofercie posiada wiele wysokiej jakości zamienników, które są alternatywą dla drogich oryginałów. Zastosowanie najlepszych materiałów filtrujących i idealne dopasowanie pozwalają osiągnąć efekt porównywalny z działaniem wkładów producentów ekspresów. FilterLogic to *sprawdzone wkłady i skuteczna filtracja.* Zestaw zawiera 5 filtrów, które wystarczą na około 10 miesięcy użytkowania.

Zamiennik filtra Brita Intenza

*Filtr CFL-901B* jest bardzo dobrej jakości zamiennikiem wkładu Brita Intenza do wybranych modeli ekspresów firm Bosch, Siemens, Neff oraz Gaggenau. Pasuje do wszystkich urządzeń, w których stosowany jest filtr *Brita Intenza TCZ7003 / TZ70003.* Poniżej znajduje się skrócona lista modeli *ekspresów kompatybilnych* z tym filtrem: * *Bosch:* VeroProfessional, VeroBar, TCA7xx Series (wszystkie modele), TCC7xx Series (wszystkie modele), TCC78xx (wszystkie modele), K750, TES70, C77V60, CV7760N. * *Siemens:* TK76K572GB, TK76009GB, EQ7 Plus, TE703201RW, TE706209RW. * *Neff:* Neff TK7 Series, Neff EQ7, Neff CV7760N, Nef CV77V60, Vero Professional, TE50, TE70, TES70. * *Gaggenau:* CM250.

Korzyści z filtracji w ekspresie

Stosowanie Filter Logic CFL-901B w ekspresie ciśnieniowym oznacza wodę najwyższej jakości o delikatnym smaku, natomiast ekspres będzie chroniony przed odkładaniem się kamienia wewnątrz urządzenia. Filtr skutecznie *usunie bądź zredukuje szkodliwe substancje występujące w wodzie* z sieci wodnociągowej takie jak: chlor, metale ciężkie, biały osad, kamień itp. Twoja kawa znów będzie aromatyczna i intensywna, a Ty oszczędzisz, unikając drogich napraw.

Wydajność filtra CFL-901B

Należy pamiętać o regularnej wymianie, która następuje po oczyszczeniu *50 litrów wody lub maksymalnie po 2 miesiącach.* Po tym czasie filtr traci swoje właściwości i przestaje skutecznie filtrować wodę. W przypadku niezastosowania się do tej reguły jesteśmy narażeni na szkodliwe substancje w przygotowanym napoju oraz na kosztowne naprawy w serwisie producenta.

Zestaw 5 filtrów CFL-902B na długi czas

W zestawie otrzymujesz 5 wkładów filtrujących do ekspresu. To zapas, który zapewni Ci perfekcyjnie czystą wodę i ochronę ekspresu nawet do 10 miesięcy. Kupując w zestawie, stawiasz na *wygodę i oszczędność* – czasu oraz pieniędzy. A gdy filtr będzie wymagał wymiany, wystarczy, że sięgniesz po kolejny wkład z zapasu.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media