Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wody Jura 2300 / 24099
Filtr wody Jura 2300 / 24099

Filtr wody Jura 2300 / 24099

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody Jura 2300 / 24099

Filtr do wody Jura F2300/24099

Wkład filtrujący Jura F2300/24099 jest elementem specjalnego systemu oczyszczania wody. Dzięki niemu zawsze możesz cieszyć się czystą, smaczną kranówką bez metali ciężkich i chloru. Filtr obniża również zawartość minerałów w cieczy, dzięki czemu w urządzeniach nie tworzy się kamień. Pomaga to utrzymać sprzęt w dobrej kondycji i poprawia jego wydajność. Dzięki temu unikasz kosztownego serwisowania urządzeń i minimalizujesz ryzyko awarii!

Skuteczny filtr do wody

System filtracji wody Jura składa się z kilku modułów: głowicy filtracyjnej, węża podłączeniowego i kompatybilnej grupy wkładów filtracyjnych. Jest to doskonały wybór dla ekspresów automatycznych Jura wyposażonych w stałe podłączenie wody. Wygodny moduł filtrujący DuoBlend pozwala na dostosowanie stopnia redukcji twardości do jakości lokalnej wody. W każdym przypadku producent zaleca zastosowanie filtracji 1.

Filtr do wody Jura F2300/24099 skutecznie usuwa:

  • osad kamienny,
  • jony metali ciężkich: ołowiu, miedzi i kadmu,
  • zanieczyszczenia organiczne,
  • substancje mające wpływ na smak i zapach wody, np. pozostałości chloru.

Prosta budowa i łatwa instalacja

Filtr do wody Jura został opracowany tak, by maksymalnie usprawnić jego obsługę. Kompaktowa budowa filtra sprawia, że możesz zainstalować go w dowolnym miejscu, zarówno w położeniu pionowym, jak i poziomym. Wkład jest podłączany bezpośrednio do głowicy. Wydajność filtra zależy od jakości bieżącej wody i jej twardości węglanowej. Szczegółowe parametry są przedstawione w instrukcji obsługi dołączonej do artykułu. Producent zaleca wymianę filtra do wody po 6 miesiącach, jednak nie później niż po 12 miesiącach!

Filtr do wody Jura – postaw na jakość!

Wkład filtracyjny Jura to pewność zawsze smacznej wody na kawę. Marka znana jest z najwyższych standardów jakości i doskonale zaprojektowanych urządzeń. Filtr do wody Jura F2300/24099 świetnie sprawdzi się w lokalach gastronomicznych oraz dużych przedsiębiorstwach. Postaw na najwyższą jakość i wybierz wkład filtrujący Jura! Zdjęcie produktu jest poglądowe. Filtr do wody sprzedawany jest bez głowicy.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media