Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Łącznik wężyka do spieniacza Jura 72249

W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Łącznik wężyka do spieniacza Jura 72249

Oryginalny łącznik wężyka do spieniacza Jura o numerze 72249

Łączy wężyk spieniania mleka Jura w ekspresie ciśnieniowym z dyszą spieniacza mleka. Sprawny łącznik w dobrej kondycji jest niezbędny do przygotowania mlecznych kaw z aksamitną pianką. Wypróbuj *oryginalny nypel Jura* i ciesz się napojem o nieskazitelnym smaku i konsystencji!

Łącznik wężyka do spieniacza Jura

Jeśli uwielbiasz mleczną kawę, łącznika węża do spieniacza Jura 72249 nie może zabraknąć w Twoim ekspresie. Element jest *niezbędną częścią systemu mleka.* Pozwala przygotować napój z gładką, gęstą i puszystą pianą bez pęcherzyków powietrza. Tak wyśmienity specjał zapamiętasz na długo!

Oszczędne rozwiązanie

Obecnie z łatwością możemy nabyć różne części do ekspresów Jura. Dzięki temu w przypadku zużycia lub uszkodzeń podzespołów możliwa jest *samodzielna wymiana elementów.* W ten sposób oszczędzamy czas i pieniądze, które musiałyby zostać przeznaczone na naprawę w serwisie. Dotyczy to również łącznika węża do spieniacza Jura!

Oryginalny produkt Jura

Jura to znany producent ekspresów do kawy. Sprzęt firmy słynie z nowoczesnych technologii i *wysokiej jakości.* Warto wybierać produkty marki, ponieważ gwarantują one kompatybilność z naszym urządzeniem, trwałość i niezawodność. Postaw na oryginalny łącznik wężyka do spieniacza Jura 72249!

Kompatybilność wężyka do spieniacza Jura

*Nypel do spieniacza Jura 72249* pasuje między innymi do wielu modeli ekspresów z linii: * XF50, * JURA WE, * JURA XJ, * XS, * GIGA, * GIGA II generacji, * JURA IMPRESSA, * JURA X6, X8, X10… …oraz do wybranych chłodziarek, dyszy i pojemników Jura.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media