Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych SWISS Durgol Espresso 2x125ml PRO (5 opakowań)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj: płyn
Pojemność: 125 ml
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych SWISS Durgol Espresso 2x125ml PRO (5 opakowań)

Durgol Swiss Espresso - jeden z najlepszych profesjonalnych odkamieniaczy do ekspresów

W odkamieniaczu Durgol Swiss Espresso zastosowano opatentowaną technologię, dzięki której płyn nie tylko usuwa kamień kotłowy z urządzenia. *Pozostawia on również warstwę ochronną,* która zabezpiecza podzespoły przed ponownym osadzaniem się wapiennego nalotu. Oznacza to, że w przyszłości rzadziej będziemy przeprowadzać odkamienianie. Natomiast nasze *sprzęty będą działały sprawniej* i zużywały mniej energii elektrycznej.

Odkamieniacz do wszystkich ekspresów

Durgol Swiss Espresso to odkamieniacz w płynie, który *może być stosowany we wszystkich ekspresach* bez względu na ich markę i rodzaj. Dzięki temu możesz go stosować w urządzeniach automatycznych, kolbowych, kapsułkowych i na pady kawowe. Zastąpisz nim odwapniacze wielu marek, jak np.: * Odkamieniacz *DeLonghi EcoDecalk* zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz *Saeco CA6700* zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz *Bosch Siemens* 500ml zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz *Nivona NIRK703* zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz *Electrolux* zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz *Krups F054* zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz *Puly* zamień na Durgol Swiss Espresso * Odkamieniacz *Urnex Dezcal* zamień na Durgol Swiss Espresso

Aż 10 butelek środka Durgol Swiss Espresso w zestawie

Zestaw składa się z pięciu opakowań po dwie butelki ze środkiem odkamieniającym. Łącznie daje to aż 10 dawek środka. W każdym z nich znajduje się 125 ml płynu. To odpowiednia porcja, aby przeprowadzić jedno odkamienianie ekspresu. *Kupując wielopak odwapniacza Durgol oszczędzasz* i w domu zawsze masz bezpieczny zapas tego środka. Oprócz kwasów nieorganicznych środek w swoim składzie *zawiera substancje pielęgnacyjne,* dzięki czemu różni się od zwykłych odwapniaczy. Może być stosowany w urządzeniach DeLonghi, Jura, Krups, Saeco, Bosch, Nivona itp. To również *polecany odkamieniacz do ekspresu kapsułkowego* Tchibo Cafissimo oraz Dolce Gusto.

Jak stosować odkamieniacz Durgol?

1. Jedną porcję preparatu (125ml) wlej do zbiornika i wymieszaj z taką samą ilością wody. 2. Uruchom pogram odkamieniania. Jeśli ekspres sygnalizuje za małą ilość wody, dolej jej więcej, rozcieńczając środek. 3. Obserwuj panel ekspresu i stosuj się do wyświetlanych zaleceń. *Warto również pod wylewkę podstawić pojemnik, do którego będzie spływała woda.* 4. Po skończeniu cyklu wylej ze zbiornika ekspresu pozostałości wody z płynem 5. Napełnij zbiornik czystą wodą i przeprowadź płukanie ekspresu lub zrób jedną kawę, którą należy wylać. Kolejna kawa jest gotowa do spożycia.

Durgol – odkamieniacz najwyższej jakości

Marka Durgol powstała w 1951 roku i od tamtego czasu rozwija receptury i zwiększa ofertę. Środki czyszczące i odkamieniające tej firmy *słyną ze swojej skuteczności oraz szwajcarskiej jakości.* Są niezastąpione w kuchni i łazience. Z nimi zadbasz np. o: ekspres, czajnik, kran, prysznic, toaletę, piekarnik i wiele innych sprzętów.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media