Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Odkamieniacz do pralek i zmywarek Bosch Siemens 250g 311923 (4szt.)Odkamieniacz do pralek i zmywarek Bosch Siemens 250g 311923 (4szt.)
Odkamieniacz do pralek i zmywarek Bosch Siemens 250g 311923 (4szt.)Odkamieniacz do pralek i zmywarek Bosch Siemens 250g 311923 (4szt.)

Odkamieniacz do pralek i zmywarek Bosch Siemens 250g 311923 (4szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Bosch
Typ środka: odkamieniający
Rodzaj produktu: proszek
Waga: 250 g
Środek przeznaczony do: pralki, zmywarki
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Odkamieniacz do pralek i zmywarek Bosch Siemens 250g 311923 (4szt.)

Konserwacja to podstawa

Regularne czyszczenie i odkamienianie AGD w perspektywie czasu *przynosi wiele korzyści.* Dzięki temu sprzęty działają dłużej bez żadnej awarii, są wydajniejsze i pracują ciszej. Dodatkowo odkamienianie jest zabiegiem, który pozwala zmniejszyć pobór energii. Wszystko dlatego, że warstwa kamienia na grzałkach prowadzi do wyższych rachunków za prąd. Sięgnij po *odkamieniacz do pralek i zmywarek Bosch,* zadbaj o sprzęty i oszczędzaj.

4 cykle odkamieniania

Zestaw składa się z *4 opakowań po 250 g odkamieniacza.* Łącznie pakiet zawiera aż 1 kg proszku odkamieniającego. Dzięki dokładnie odmierzonej porcji środka jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Każdy pojemnik to jeden cykl odkamieniający. Specjaliści zalecają usuwać osady wapienne nawet co miesiąc, szczególnie, jeśli korzystamy z bardzo twardej wody.

Jakie efekty daje odkamienianie

Odkamieniacz wraz z wodą dociera do wszystkich podzespołów i zakamarków urządzenia. Następnie w wyniku reakcji chemicznych *rozpuszcza nagromadzone osady wapienne.* Jednocześnie redukuje część innych zalegających zanieczyszczeń. Wszystko to razem zostaje usunięte z pralki lub zmywarki podczas płukania. Po zakończeniu cyklu wnętrze jest pozbawione kamienia i pachnące, a sprzęt zużywa mniej energii elektrycznej.

Jak odkamienić pralkę i zmywarkę?

Urządzenie przede wszystkim powinno być puste – bez naczyń lub ubrań w środku. Część proszku wsypujemy do pojemnika na detergenty, a część do wnętrza sprzętu. Włączamy program o wysokiej temperaturze czyszczenia bez cyklu wstępnego. Po zakończeniu procesu pralka lub zmywarka *są gotowe do dalszego użytkowania.*

Skąd bierze się kamień na urządzeniach?

Woda w polskich wodociągach jest głównie twarda. Oznacza to, że zawiera duże ilości wapnia i magnezu, które reagują w wysokich temperaturach. Podczas podgrzewania cieczy w pralce lub zmywarce dochodzi do wytrącenia się kamienia, który tworzy coraz grubszą warstwę. Skutkiem tego jest zwiększone zużycie energii, a nawet kosztowne awarie. W związku z tym *warto regularnie przeprowadzać odkamienianie AGD.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media