Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Tabletki czyszczące do ekspresu ciśnieniowego WMF 1407029990 (10szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Liczba tabletek w opakowaniu: 20 szt.
Waga tabletki: 1,3 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Tabletki czyszczące do ekspresu ciśnieniowego WMF 1407029990 (10szt.)

Jeszcze lepsza kawa z ekspresu WMF

Podstawowym warunkiem przyrządzenia pysznej kawy zarówno z ekspresu marki WMF, jak i każdego innego jest jego *odpowiednia pielęgnacja.* Nie wystarczy zastosować filtr wody, używać najlepszych ziaren lub odkamieniać urządzenie – ważne jest również jego czyszczenie. Będzie to możliwe z wysokiej jakości tabletkami czyszczącymi WMF 1407029990 10 szt.

Jak działają tabletki czyszczące w ekspresie?

W większości ekspresów automatycznych *cykl czyszczenia przeprowadzany jest mechanicznie* przez urządzenie. Wystarczy wrzucić tabletkę do odpowiedniego otworu i na panelu sprzętu wcisnąć właściwy przycisk rozpoczynjący proces czyszczenia. Resztę zrobi za nas ekspres, my musimy jedynie co jakiś czas opróżnić tacki ociekowe z nadmiaru wody. Przed przeprowadzeniem procesu warto sprawdzić, co na ten temat napisano w instrukcji obsługi, ponieważ w Twoim urządzeniu może przebiegać to inaczej.

Co może znajdować się wewnątrz ekspresu?

Oprócz osadów wapiennych usuwanych podczas regularnego odkamieniania w ekspresie mogą znajdować się zanieczyszczenia pochodzące z kawy i procesów jej mielenia. Na podzespołach *gromadzą się tłuszcze i oleiste pozostałości po ziarnach.* Jest to nie tylko nieestetyczne, ale również niezdrowe i może doprowadzić do awarii sprzętu. Stąd potrzeba regularnego czyszczenia ekspresu.

Ekonomiczne opakowanie

W opakowaniu *znajduje się aż 20 tabletek.* Dzięki oryginalnym środkom znanego producenta masz pewność, że Twój ekspres poddawany jest odpowiednim procesom konserwacyjnym i będzie Ci bezawaryjnie służył przez długi czas. To również Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego warto stosować sprawdzone środki!

Tabletki do czyszczenia ekspresów WMF

Tabletki przeznaczone są do czyszczenia *wszystkich ekspresów automatycznych WMF,* w których proces czyszczenia jest przeprowadzany mechanicznie. Jedno opakowanie wystarczy Ci na długo, więc komunikat na ekspresie Cię nie zaskoczy. Możesz spokojnie rozkoszować się pyszną i zdrową kawą.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media