Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Tabletki czyszczące Urnex Cafiza 32x2g

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Liczba tabletek w opakowaniu: 32 szt.
Waga tabletki: 2 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Tabletki czyszczące Urnex Cafiza 32x2g

Czyszczenie ekspresu do kawy

Każdy ekspres do kawy wymaga regularnej konserwacji. Na co dzień ważne jest płukanie systemów parzenia oraz mleka, mycie tacek, dysz i wężyków. Co pewien czas niezbędne jest jednak dokładne wyczyszczenie i odkamienienie ekspresu profesjonalnymi środkami. Jeżeli chcesz zadbać o higienę swojego urządzenia sięgnij po *tabletki do czyszczenia Urnex Cafiza,* które są bezpieczne i posiadają certyfikat NSF.

Co w ekspresie wyczyszczą tabletki?

Tabletki *rozpuszczają i usuwają oleiste zabrudzenia* po kawie. Tłuszcze te osadzają się wewnątrz bloku zaparzającego i innych podzespołów ekspresu, a powstają w wyniku mielenia i przygotowywania ziaren. Po pewnym czasie zabrudzenia mogą wpływać na smak kawy i się do niej dostawać. Nieczyszczony ekspres to również ryzyko rozwoju bakterii lub awarii poszczególnych podzespołów. Pamiętaj też o regularnym odkamienianiu ekspresu – niezbędne odwapniacze znajdziesz w naszym sklepie.

Jak czyścić ekspres?

Tabletki do czyszczenia ekspresu są bardzo proste w użyciu. Wystarczy wrzucić jedną do specjalnego pojemnika w urządzeniu i uruchomić cykl czyszczący w menu. Dokładne wytyczne znajdziesz w instrukcji obsługi swojego ekspresu. W opakowaniu znajdują się *32 tabletki* – każda z nich waży 2 g i ma średnicę 15 mm. Jeśli cała kapsułka nie mieści się do wrzutnika, wystarczy, że przetniesz ją na pół.

Uniwersalne tabletki czyszczące do ekspresu

* tabletki czyszczące *Krups* XS3000 i F055 Orchestro, * tabletki do czyszczenia *Saeco* CA6704 i CA6704/99, * tabletki czyszczące *Bosch* 311769, TCZ6001, TZ6001, TZ60001, TZ8001, TCZ80001, * tabletki do czyszczenia *Siemens* 311769 TCZ6001 TZ6001 TZ60001 TZ8001, TCZ80001, * tabletki czyszczące *Nivona* NIRT701.

Urnex – zadbaj o ekspres z profesjonalistami

W ofercie firmy Urnex możemy znaleźć szereg środków i akcesoriów do czyszczenia ekspresów ciśnieniowych. Marka istnieje od kilkudziesięciu lat, a jej produkty wyróżniają się najwyższą jakością. Są one *skuteczne, wydajne i bezpieczne.* Szeroki wybór artykułów pozwala znaleźć dokładnie to, czego szukamy, aby nasz ekspres działał bezawaryjnie.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media