Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Tabletki odkamieniające do ekspresu Jura 61848 (9zt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Rodzaj: tabletki
Liczba tabletek: 9 szt.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Tabletki odkamieniające do ekspresu Jura 61848 (9zt.)

Tabletki odkamieniające ekspres – sprawne parzenie kawy

Dobry ekspres do kawy jest nierzadko dużą inwestycją. To naturalne, że gdy wybierzesz upragnione urządzenie, chcesz cieszyć się nim jak najdłużej. Aby było to możliwe, konieczna jest odpowiednia konserwacja sprzętu. W przeprowadzeniu jej pomogą Ci *tabletki odkamieniające Jura.* Dzięki nim zapomnisz o szkodliwym kamieniu!

Dłuższa żywotność ekspresu, smaczniejsze kawy

Osad wapienny, powstający m.in. w wyniku korzystania z nieprzefiltrowanej wody, może tworzyć warstwę na elementach Twojego urządzenia i wpłynąć negatywnie na jego działanie. Na szczęście powstały tabletki do odkamieniania ekspresu Jura, które sprawnie usuną tę substancję. Jeśli je zastosujesz, *poprawi się również smak Twoich kaw.* Aby był on jeszcze lepszy wypróbuj też tabletki czyszczące Jura dostępne w naszym sklepie. Warto stosować te produkty i cieszyć się bezawaryjną pracą ekspresu!

Ekonomiczne i efektywne odkamienianie

Tabletki odkamieniające Jura mają *skuteczną, dwufazową formułę,* która sprawi, że ekspres będzie wolny od kamienia przez długi czas. Tabletki zapewnią również ochronę przed ponownym osadzeniem się wapiennego osadu. Skuteczne odkamienianie będzie w zasięgu ręki, dzięki ekonomicznemu opakowaniu, w którym znajdziesz tabletki odkamieniające (9 szt.).

Jak odkamienić ekspres do kawy?

Odkamienianie to *łatwy* proces, który przeprowadzisz bez żadnych trudności. Aby pozbyć się wapiennego osadu, wystarczy rozpuścić 3 tabletki w zbiorniku zawierającym 500 ml wody. Następnie należy włączyć program automatycznego odkamieniania i poczekać. Twój ekspres sam przeprowadzi cały cykl, a Ty znów będziesz cieszyć się fantastyczną kawą. Oferowane opakowanie wystarczy na przeprowadzenie aż 3 cykli odkamieniania.

Jakość oryginalnych tabletek Jura

Tabletki odkamieniające ekspres Jura to *oryginalny* produkt znanej marki. Możesz mieć pewność, że jest to artykuł specjalnie przeznaczony do ekspresów do kawy. Producent dołożył wszelkich starań, by dostarczyć Ci produkt, z którym dbanie o ekspres będzie zawsze szybkie i efektywne. Przekonaj się sam o najwyższej jakości marki Jura.

Opinie o produkcie (4)

Katarzyna02.02.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Towar zgodny z opisem

Renata12.11.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Polecam bardzo dobry i skuteczny produkt

Adrian29.09.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Bardzo szybka przesyłka zamówionego produktu. Towar zgodny z opisem. Polecam

aneta28.02.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Szybko i konkretnie polecam

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media