Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Uchwyt do kapsułek T-Disk Tassimo 648250

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Tassimo
Rodzaj produktu: uchwyt na kapsułki
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Uchwyt do kapsułek T-Disk Tassimo 648250

Obsługa i naprawa ekspresu kapsułkowego

Ekspresy kapsułkowe pozwalają łatwo i szybko przygotować intensywną kawę. Ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Polega zazwyczaj na włożeniu kapsułki, naciśnięciu przycisku i podstawieniu filiżanki. Inną zaletą tych sprzętów jest łatwość naprawy oraz dostępność niezbędnych podzespołów. W przypadku uszkodzenia uchwytu na kapsułki ekspresu Bosch *niezbędną część znajdziesz tutaj* – jest to uchwyt 648250.

Łatwa wymiana uchwytu na kapsułki

Uchwyt na kapsułki jest elementem niezbędnym do prawidłowej pracy ekspresu. Podtrzymuje on pojemnik z kawą i ułatwia jego przekłucie. Uszkodzenie uchwytu może skutkować obsunięciem się kapsułki oraz dalszymi awariami ekspresu. Na szczęście uchwyt do kapsułek T-Disck Tassimo *bardzo łatwo wymienisz.* Nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi. Wystarczy wyjąć stary uchwyt i zastąpić go nowym.

Dopasowanie uchwytu do kapsułek T-Disk Tassimo 648250

Element został wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych w kolorze czarnym. Jest to *oryginalny produkt firmy Bosch Tassimo.* Jego niewątpliwą zaletą jest to, że pasuje do wszystkich modeli ekspresów kapsułkowych Tassimo. Dzięki temu nie musisz długo szukać.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media