Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Produkty w promocji

  Pasuje do wybranych ekspresów

  Liczba filtrów zestawie

  Zestaw do konserwacji ekspresu

  Zestaw do konserwacji ekspresu(Liczba produktów: 104)

  Aby odpowiednio zadbać o ekspres ciśnieniowy potrzebujesz wielu produktów. Na szczęście w naszym sklepie możesz znaleźć środki do czyszczenia urządzenia w starannie dobranych zestawach. Do utrzymania sprzętu w idealnym stanie potrzebne są odkamieniacze, filtry do wody, smary i tabletki czyszczące. W zestawach znajdziesz również środki do czyszczenia mniejszych elementów urządzenia: szczotki do grupy ekspresu kolbowego, płyny do czyszczenia dyszy pary, środki do systemów mleka. Zestawy składają się z artykułów tej samej firmy lub zawierają świetnej jakości zamienniki brytyjskiej marki FilterLogic. Inne firmy, których produkty możesz znaleźć w zestawach to DeLonghi, Saeco, Krups, Durgol, Nivona, Bosch, Tassimo, Puly Caff itd.

  Jaki zestaw do konserwacji wybrać?

  Przy wybieraniu środków do czyszczenia ekspresu należy kierować się zaleceniami producenta ekspresu. Masz wtedy pewność, że produkty będą bezpieczne i idealnie dopasowane. Przy wszystkich produktach znajdziesz również dokładne opisy.

  Jeśli poszukujesz skutecznych rozwiązań w atrakcyjnej cenie, warto wypróbować produkty zamienne. Szczególnie polecamy markę FilterLogic, która cieszy się dużym uznaniem wśród klientów ze względu na wysoką jakość.

  Dzięki stosowaniu różnego rodzaju środków do konserwacji ekspresu wydłużysz żywotność swojego urządzenia oraz unikniesz kosztownych i czasochłonnych napraw. Zapewni to również w pełni aromatyczny i wyrazisty smak Twojej kawy.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media