Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Flaga

  Producent

  Zalecana wymiana

  Materiał filtrujący

  Pochłaniacz zapachu do lodówki

  Pochłaniacz zapachu do lodówki(Liczba produktów: 3)

  Pochłaniacze zapachu do lodówek są niezastąpione, jeśli pragniesz pozbyć się ze swojego urządzenia różnego rodzaju nieprzyjemnych woni. W ofercie naszego sklepu posiadamy wspaniałej jakości urządzenia firm Whirlpool i FilterLogic, które z pewnością pomogą rozwiązać ten problem. W lodówce przechowujemy różne produkty, od mięs, serów, ryb, przez warzywa i owoce, aż po potrawy przetworzone, takie jak zupy lub dania główne. Wszystkie zapachy się przenikają, tworząc jeden, który może wręcz zniechęcać do otwierania chłodziarki. Dodatkowo intensywne wonie mogą zepsuć smak potraw oraz Twój apetyt. Zakup pochłaniacza do lodówki pomoże Ci zadbać nie tylko o poprawę zapachu wydobywającego się z urządzenia, ale również przedłużyć świeżość Twojego jedzenia. Pochłaniacze, dzięki zastosowanym technologiom redukują liczbę bakterii w powietrzu i chronią jedzenie przed szybkim zepsuciem. Dlatego pochłaniacze to niezwykle praktyczne, higieniczne a do tego oszczędne rozwiązanie.

  Praktyczny dodatek do lodówki

  W sklepie znajdziesz profesjonalne domowe pochłaniacze do lodówki takich renomowanych firm jak WPRO czy FilterLogic. Są to produkty uniwersalne, co oznacza, że można ich używać we wszystkich chłodziarkach. Niezależnie od tego, jakiej marki jest Twój sprzęt, sprawdzą się one w każdym przypadku. Co więcej, pochłaniacze WPRO są rekomendowane przez największych producentów AGD, w tym Whirlpool, Hotpoint, Bauknecht, Indesit, KitchenAid.

  Pozbądź się intensywnych zapachów ze swojej lodówki

  Pochłaniacz zapachu w lodówce potrafi skutecznie wyeliminować intensywne aromaty. To właśnie w chłodziarce przechowujemy większość produktów spożywczych w naszym domu. Niektóre z nich, takie jak sery czy ryby mogą pozostawiać mocny zapach w jej wnętrzu, a także przechodzić na inne produkty, psując ich smak. Dostępne w naszym sklepie urządzenia poradzą sobie nawet z mocnymi zapachami, co znacznie podwyższy komfort korzystania z lodówki.

  Higiena i bezpieczeństwo

  Dzięki wykorzystaniu chłonnego węgla aktywnego urządzenie zapobiega rozwojowi bakterii. Żywność w Twojej lodówce pozostanie świeża przez dłuższy czas. W ten sposób zaczniesz chronić zdrowie swoje i innych domowników, a także unikniesz wyrzucania jedzenia. To z kolei pozwoli Ci oszczędzić pieniądze.

  Dla utrzymania optymalnych efektów należy wymieniać pochłaniacz lub jego wewnętrzny filtr co 3 do 6 miesięcy. Czas ten zależy od konkretnego modelu. Informacje dotyczące wydajności poszczególnych pochłaniaczy zawarliśmy w opisach produktów.

  Jak działa pochłaniacz powietrza?

  Urządzenie nie wymaga skomplikowanego montażu. Zaczyna działać od pierwszej chwili, gdy tylko umieścisz jej w swojej lodówce. Wówczas pozostaje czekać na efekty. Część pochłaniaczy jest wyposażona w specjalne mikrokanały. Wydzielające się zapachy są wchłaniane przez aktywny węgiel. Pochłaniacz Goodbye Odours wykorzystuje dodatkowo specjalny żel. Co ważne, wykorzystane substancje nie wchodzą w reakcję z jedzeniem, dlatego są w pełni bezpieczne.

  Wybierz pochłaniacz dostosowany do Twoich potrzeb

  Pochłaniacze zapachów to urządzenia, które zajmują niewiele miejsca. Część modeli jest przeznaczona do zamontowania na półce chłodziarki przy pomocy wbudowanego uchwytu. Inne wystarczy postawić w dowolnym miejscu wewnątrz lodówki.
  Niektóre są wyposażone w elektroniczny wskaźnik zużycia, natomiast o wymianie innych przypomni Ci aplikacja w telefonie. Szeroki wybór urządzeń topowych firm z pewnością pozwoli Ci wybrać sprzęt najodpowiedniejszy dla Twojego domu.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media