Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Materiał wykonania

  Pasuje do ekspresów marki

  Flaga

  Produkty w promocji

  Pojemnik na mleko do ekspresu

  Pojemnik na mleko do ekspresu(Liczba produktów: 20)

  Pojemniki na mleko do ekspresów ciśnieniowych są stosowane w części urządzeń z systemem spieniania. Umożliwiają łatwe przechowywanie i dozowanie mleka. Wystarczy wlać mleko do zbiornika i nacisnąć przycisk wybierania napoju. Po chwili ekspres przygotuje latte lub cappuccino z delikatną pianką. Są wykonane z trwałych tworzyw sztucznych. Nadają się do mycia w zmywarce. Można również przeprowadzić automatyczne płukanie w ekspresie przy pomocy specjalnego płynu do systemu spieniania mleka z użyciem dozownika. Kształt i wielkość pojemników najczęściej pozwala je zmieścić na drzwiach lodówki, co ułatwia przechowywanie i pozwala zachować świeżość mleka na dłużej.

  Jak dopasować pojemnik na mleko do ekspresu?

  Jeśli zbiornik w Twoim ekspresie uległ zniszczeniu lub stracił swój świeży wygląd, możesz zastąpić go nowym, oryginalnym pojemnikiem.

  Aby znaleźć odpowiedni dla Twojego urządzenia pojemnik, sprawdź model ekspresu, jakiego używasz. Następnie wybierz kompatybilny produkt z naszej oferty. Dopasujesz go bez trudu, ponieważ w opisie każdego pojemnika na mleko umieściliśmy listę urządzeń, do których pasuje. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z naszej infolinii lub napisz do nas.

  W sklepie filtrosfera.pl znajdziesz oryginalne zbiorniki na mleko przeznaczone do ekspresów takich marek jak DeLongi, Saeco czy BOSCH. Cechują się one nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także gwarantują idealne dopasowanie.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media