Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Dysza spieniająca do ekspresu ciśnieniowego DeLonghi 5513210251

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Pasuje do wybranych ekspresów: DeLonghi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dysza spieniająca do ekspresu ciśnieniowego DeLonghi 5513210251

Idealnie spienione mleko z dysza DeLonghi

Czasem się zdarza, że dysza spieniająca w ekspresie ulega awarii. Objawem tego może być wciąż chłodne mleko po spienieniu lub brak pianki. Zazwyczaj przyczyny zepsucia nie trzeba szukać daleko, ponieważ w większości przypadków problem dotyczy dyszy do ekspresu. Jest to pocieszająca informacja, bo nie musimy oddawać sprzętu do serwisu lub wymieniać drogich podzespołów. *Wystarczy zakup pojedynczego elementu* i jego montaż.

Wysoka jakość wykonania i żeberkowany uchwyt

Dysza do ekspresu ciśnieniowego DeLonghi została wykonana *z wysokiej jakości materiałów.* Obudowa powstała z tworzyw sztucznych odpornych na działanie wysokich temperatur i dopuszczonych do kontaktu z mlekiem. Ponadto dysza posiada żebrowany chwyt, który ułatwia montaż.

Łatwy montaż i duża kompatybilność

Dyszę DeLonghi 5513210251 należy zamontować w zaworze pary, a strzałka na górnej części elementu pomoże nam określić dokładny kierunek. Sam proces określany jest przez producenta jako łatwy, więc nie zajmie dużo czasu. Pamiętaj jednak, by robić to przy wyłączonym z kontaktu urządzeniu. Dysza pasuje do wybranych ekspresów z serii *PrimaDonna Avant, PrimaDonna, Perfecta,* takich jak np.: ESAM 5500.M DeLonghi, ESAM 6700 DeLonghi, ESAM5500.M DeLonghi, ESAM6620 DeLonghi, ESAM6700 EX:1 DeLonghi. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Wymiary dyszy DeLonghi 5513210251

* Długość: 8,7 cm * Szerokość: 2,7 cm * Wysokość: 5,1 cm

DeLonghi – tradycja i miłość do kawy

Firma DeLonghi istnieje na rynku międzynarodowym od kilkudziesięciu lat. Jest kojarzona głównie z wysokiej jakości ekspresami do kawy oraz akcesoriami niezbędnymi do jej przygotowania. Kupując oryginalne produkty DeLonghi masz pewność, że sięgasz po *sprawdzone i bezpieczne artykuły.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media