Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B15 Standard (6 szt.)Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B15 Standard (6 szt.)Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B15 Standard (6 szt.)
Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B15 Standard (6 szt.)Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B15 Standard (6 szt.)Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B15 Standard (6 szt.)

Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B15 Standard (6 szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Typ filtra: Classic
Wydajność (w dniach): 60
Wydajność filtra (w litrach): 170
Liczba wkładów w zestawie: 6
W magazynie:niedostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B15 Standard (6 szt.)

Wkład do dzbanka Aquaphor

Czy wiesz, że Polska jest jednym z krajów, w których woda pobierana z wodociągu po procesie domowej filtracji nadaje się do picia? Warto to wykorzystać i *zrezygnować z kupowania wody butelkowanej.* Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale też zmniejszyć ilość szkodliwego dla Ziemi plastiku. Wystarczy usunąć z kranówki niepożądane substancje, które mogą się tam dostać z rur wodociągowych. Aby mieć pewność, że woda jest *idealnie czysta,* zastosuj filtr do dzbanka Aquaphor.

Filtr do dzbanka Aquaphor z włóknami Aqualen

By zapewnić Ci codziennie świetną jakość wody, producent stworzył unikalną mieszankę filtrującą, która wyróżnia filtr do dzbanka Aquaphor spośród podobnych produktów. W składzie substancji znalazły się zarówno popularne związki o właściwościach oczyszczających, czyli węgiel i żywica, jak i *innowacyjne, jonowymienne włókna Aqualen.* Ich niezwykłe możliwości zapewnią Ci filtrację nawet 10 razy skuteczniejszą niż w innych wkładach.

Aquaphor filtr B15 – perfekcyjnie czysta woda na długo

Oferowany zestaw zawiera *aż 6 sztuk* wydajnego filtra Aquaphor B100-15 Standard. Wkład ten może działać przez 2 miesiące lub przefiltrować 170 litrów wody, zależnie od tego, co nastąpi szybciej. Ekonomiczny pakiet wystarczy Ci więc na około *rok użytkowania.* Dzięki niemu będziesz pić dobrą wodę, gdy tylko zechcesz.

Idealny wkład do dzbanka Aquaphor i nie tylko

Aquaphor B100-15 został przygotowany z myślą o dzbankach marki Aquaphor, takich jak *Standard i Ideal.* Wkład może być jednak stosowany również w naczyniach filtrujących innych producentów, w których stosuje się standardowe pionowe filtry. Aquaphor B15 można wykorzystać jako *zamiennik fitra Brita Classic, Dafi Classic, FilterLogic FL601.*

Najwyższa jakość Aquaphor

Filtr do dzbanka Aquaphor powstał z *materiałów najwyższej jakości.* Ponadto produkt posiada atest PZH, dzięki czemu możesz mieć pewność, że korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne. Gdy zamontujesz oferowany wkład w swoim dzbanku, woda będzie filtrowana w najlepszy możliwy sposób. Wkład do dzbanka Aquaphor jest *kompatybilny* m.in. z dzbankami Aquaphor Standard i Aquaphor Ideal.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:niedostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media