Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody do lodówki Bosch UltraClarity PRO 11032518

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Producent: Bosch
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 946
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 2°C - 38°C
Certyfikat: NSF
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do lodówki Bosch UltraClarity PRO 11032518

Przefiltrowana woda prosto z lodówki

Montaż filtra w lodówce jest niezbędny, jeśli chcemy odpowiednio zadbać o swoje bezpieczeństwo oraz o bezawaryjność sprzętu. Lodówki z dystrybutorem wody zazwyczaj podłączane są do sieci wodociągowej i to stamtąd pobierana jest ciecz. Może być ona zanieczyszczona i pełna szkodliwych substancji z przestarzałych rur. Zadaniem filtra jest *oczyszczenie wody.*

Węgiel aktywny – jego zalety i zastosowanie

Filtr Bosch UltraClarity PRO 11032518 składa się głównie z węgla aktywnego, czyli jednego z najbardziej znanych materiałów absorpcyjnych. Dzięki dużej powierzchni tej substancji pełnej porów oraz mikroskopijnych korytarzy woda zostaje dokładnie oczyszczona. W filtrze zatrzymane zostają cząsteczki *metali ciężkich, zanieczyszczeń fizycznych (piasku, rdzy) oraz chlor.* Ponadto wkład pochłania śladowe ilości leków, azbestu i cysty które mogą znajdować się w cieczy. Smak wody znacznie się poprawia i staje się ona bezpieczniejsza do spożycia.

Wydajność wkładu Bosch UltraClarity PRO 11032518

Wkład należy wymieniać co *6 miesięcy* lub po oczyszczeniu *946 litrów* wody – zależy to od tego, co nastąpi wcześniej. Filtr pasuje do wybranych modeli lodówek Bosch, Neff, Siemens, Gaggenau. Zakup oryginalnych wkładów jest gwarancją dopasowania oraz najwyższej jakości filtracji. Filtr do lodówki Bosch został dokładnie przebadany, a jego skuteczność potwierdzona.

Filtr do lodówki – dlaczego warto wymieniać?

Filtr ma określoną żywotność, po upływie której *należy wymienić go na nowy.* Konsekwencją pominięcia tego kroku może być zanieczyszczenie całego systemu w lodówce. Niebezpieczne substancje oraz zabrudzenia są gromadzone wewnątrz wkładu, a po przekroczeniu czasu użytkowania filtra mogą trafić do Twojej wody oraz osadzać się na podzespołach urządzenia.

Opinie o produkcie (2)

Tomasz11.02.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Towar wysokiej jakości. Profesjonalna obsługa. Informowanie o każdym kroku przesyłki. Super.

Władysław21.11.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Polecam

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media