Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Producent

  Producent

  Flaga

  Produkty w promocji

  Akcesoria do lodówek

  Akcesoria do lodówek(Liczba produktów: 157)

  Filtry wody, środki czystości, pochłaniacze zapachu i wiele innych.

  Nieprzyjemny zapach w lodówce

  Zdarza się również, że artykuły spożywcze wydzielają intensywne zapachy, które wypełniają wnętrze naszego urządzenia lub przechodzą na inne produkty. Powoduje to dyskomfort podczas otwierania drzwi lodówki oraz przygotowywania posiłków. Może to nawet psuć smaki naszch dań. Ten problem też da się łatwo rozwiązać, ponieważ w naszym sklepie dostępne są filtry powietrza oraz pochłaniacze zapachów do lodówek.

  Filtr wewnętrzny i zewnętrzny do wody

  Najnowsze modele lodówek są wyposażone w dystrybutory do kostek lodu lub zimnych napojów i często posiadają przyłącze do wody. Wiąże się to z montażem odpowiednich filtrów, które pozwolą na ochronę podzespołów urządzenia przed osadzającym się kamieniem. Istnieją dwa typy filtrów: wewnętrzne i zewnętrzne. Sprawdź w instrukcji obsługi swojego urządzenia, jakiego dokładnie filtra potrzebujesz. W naszym sklepie są dostępne zarówno oryginalne wkłady producentów lodówek, jak i doskonałej jakości zamienniki brytyjskiej firmy FilterLogic.

  Przydatne w lodówce gadżety

  Do lodówek zazwyczaj dołączane są dodatkowe elementy, które mają ułatwić nam korzystanie ze sprzętu chłodzącego. Najczęściej są to kostkarki oraz pojemniki na żywność. Zdarza się jednak, że są wykonane z nietrwałych materiałów i szybko się niszczą. Możesz wtedy skorzystać z oferty naszego sklepu i zaopatrzyć się w świetnej jakości akcesoria do lodówek. Może to być na przykład kostkarka firmy Whirlpool Ice Mate 101, która idealnie sprawdzi się w każdym domu. Dzięki obrotowym szufladkom łatwo wyjmiesz uformowane kostki. W ofercie posiadamy również pojemniki do przechowywania produktów spożywczych.

  Wszystkie akcesoria do lodówek dostępne w naszym sklepie są rekomendowane przez największych producentów AGD i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich sprzętów.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media