Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Płyn do czyszczenia szkła i dzbanków kawy Urnex Clearly Coffee 414ml

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Płyn do czyszczenia szkła i dzbanków kawy Urnex Clearly Coffee 414ml

Pozbądź się zabrudzeń z kawy

Nalot z kawy, szczególnie jeśli napój znajdował się w naczyniu dosyć długo, może być trudny do usunięcia. Brązowe i nieestetyczny zacieki pojawiają się na szkle i czasem nie radzi sobie z nimi nawet zmywarka. Zastanawiasz się jak usunąć osad z kawy? Wystarczy użyć profesjonalnego środka do czyszczenia szkła i dzbanków kawy. *Płyn Urnex Clearly Coffee* poradzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami.

Środkiem Urnex Clearly Coffee umyjesz:

* dzbanki ekspresów przelewowych, * aeropressy, * french pressy, * termosy, * wiele innych szklanych naczyń i elementów.

Wydajny środek do czyszczenia szkła

Oferowana butelka środka Urnex Clearly Coffee zawiera aż 414 ml środka. Biorąc pod uwagę, że na jedno czyszczenie potrzebujemy zaledwie 7 ml płynu, to tak *duży zapas wystarczy nam aż na prawie 60 użyć.* Dzięki temu długo nie zabraknie nam środka, a nasze szklane dzbanki i inne naczynia do przygotowywania kawy będą lśniły czystością.

Sposób użycia płynu Urnex Clearly Coffee

* Odmierz *7 ml płynu* i wlej go do czyszczonego pojemnika. * Wlej do środka ciepłą wodę – pamiętaj, aby nie był to wrzątek. * Wyczyść wnętrze przy użyciu gąbki lub szczotki z delikatnym włosiem. * Dokładnie opłucz naczynie z resztek środka.

Urnex – zadbaj o ekspres z profesjonalistami

W ofercie firmy Urnex możemy znaleźć szereg środków i akcesoriów do czyszczenia ekspresów ciśnieniowych. Marka istnieje od kilkudziesięciu lat, a jej produkty wyróżniają się najwyższą jakością. Są one *skuteczne, wydajne i bezpieczne.* Szeroki wybór artykułów pozwala znaleźć dokładnie to, czego szukamy, aby nasz ekspres działał bezawaryjnie.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media