Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Wkład filtrujący Brita On Line Active Plus P1000

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj filtra: węglowy
Wkład przeznaczony do systemu: podzlewowego z baterią
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Wkład filtrujący Brita On Line Active Plus P1000

Wkład filtrujący Brita

System filtrujący z baterią Brita to najlepszy sposób, aby czystą i smaczną wodę pozyskiwać prosto z kranu. Natomiast podstawowym elementem takiej stacji jest odpowiedni filtr. *Wkład P 1000 do systemów podzlewowych* usuwa z kranówki zanieczyszczenia mechaniczne (piasek, rdzę itp.), a także redukuje zawartość chloru, metali ciężkich i minerałów powodujących kamienny osad. Dzięki systemom z filtrem P1000 *nie musisz czekać na czystą i zdrową wodę,* tak jak jest to w przypadku dzbanków i butelek. Wystarczy, że odkręcisz dźwignię baterii!

Filtr pod zlew Brita P1000

*Żywotność filtra pod kran P 1000* wynosi 1200 litrów przefiltrowanej wody (do 12 miesięcy użytkowania). Oznacza to, że przy pomocy jednego wkładu Brita możemy cieszyć się czystą wodą prosto z kranu nawet przez rok. Wykorzystamy ją zarówno do bezpośredniego spożycia oraz gotowania, jak i do sprzętu AGD. Dzięki spowolnionemu procesowi powstawania kamienia, wydajność urządzeń dłużej pozostanie na najwyższym poziomie.

Jonowy filtr do kranu Brita

Podkranowy wkład P 1000 charakteryzuje się standardowym rozmiarem, czyli jest stosowany w gospodarstwach domowych *z normalnym zużyciem wody* (do 1200 litrów rocznie). W przypadku wysokiego zapotrzebowania na wodę (do 3400 litrów rocznie) należy wybrać większy filtr podumywalkowy – P 3000. Oba warianty wkładów pasują do wszystkich kranów filtrujących Brita. Artykuły wykorzystują żywicę jonowymienną, która zmiękcza wodę i organiczny węgiel aktywny, słynący ze swoich właściwości pochłaniających zanieczyszczenia. Wymiary filtra P 1000 to 117 x 108 x 265 mm (szer. x gł. x wys.).

Filtr do wody pod kran Brita On Line Active Plus

Wybór wkładu P 1000, który stanowi komponent podzlewowej stacji filtrującej Brita (na przykład On Line Active Plus), to *rozwiązanie proekologiczne.* Dzięki niemu możemy zrezygnować z wody butelkowanej, a co za tym idzie – ograniczyć ilość produkowanych odpadów. W ten sam sposób pozyskiwanie filtrowanej wody prosto z kranu pozwala także na znaczne oszczędności finansowe.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media