Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Flaga

  Liczba wkładów w zestawie

  Wydajność (w litrach)

  Typ podłączenia

  Zewnętrzny filtr wody do lodówki

  Zewnętrzny filtr wody do lodówki(Liczba produktów: 14)

  W tej kategorii dostępne są wysokiej jakości zewnętrzne filtry wody do lodówek. Najnowsze modele chłodziarko-zamrażarek są wyposażone w dystrybutory do kostek lodu lub zimnych napojów i często posiadają przyłącze do wody. Wiąże się to z montażem odpowiednich filtrów wody, które oczyszczają ją z niepożądanych składników, dzięki czemu kostki lodu są nieskazitelnie czyste. To wpłynie na smak zimnych napojów przygotowanych z ich pomocą, więc pamiętaj, by wymieniać wkład co 6 miesięcy, by utrzymać efekty oczyszczania. Nasza szeroka oferta filtrów do wody pozwoli Ci na dopasowanie idealnego modelu do Twojej lodówki. Oprócz oryginalnych wkładów dostępne są produkty zamienne i uniwersalne, które pasują do wielu urządzeń. Ponadto część filtrów zewnętrznych do wody jest wyposażona w system łatwego montażu – Quick-Fit. Wszystkie natomiast posiadają odpowiednie atesty i są dopuszczone do kontaktu z żywnością, więc są w pełni bezpieczne.

  Zewnętrzny filtr wody do lodówki

  Nowoczesne lodówki mają wiele różnych funkcji i udogodnień, które wykraczają poza zwykłe chłodzenie lub mrożenie żywności. Coraz popularniejsze stają się modele z dystrybutorem wody oraz kostek lodu. Dzięki takiej chłodziarce możesz cieszyć się zimną wodą albo innym orzeźwiającym napojem w niskiej temperaturze bez otwierania drzwi urządzenia. Lodówki side by side to również kruszony lód lub jego kostki, których nie musimy mrozić, używając plastikowych albo silikonowych pojemników.

  Lodówki tego typu są bezpośrednio podłączane do wodociągów i pobierają wodę, która następnie jest chłodzona lub mrożona. Jednak, żeby odpowiednio ochronić Ciebie oraz Twoje urządzenie woda musi zostać poddana odpowiednim procesom filtracji. Ciecz płynąca w sieci wodociągowej ze stacji uzdatniania i oczyszczania jest dokładnie przygotowana i bezpieczna dla ludzi. Warto jednak ponownie ją przefiltrować, ponieważ mogą się w niej znajdować zabrudzenia z przestarzałych rur, metale ciężkie oraz chlor, dodawany aby zapobiec rozwojowi bakterii. Dotyczy to zarówno wody prosto z kranu, jak i tej z lodówkowego dystrybutora.

  Filtry do lodówek z dystrybutorem lub kostkarką

  Filtry wody są przeznaczone do lodówek wyposażonych w kostkarkę lub dystrybutor wody, zazwyczaj typu side-by-side. Takie urządzenia sprzyjają wyrobieniu nawyku prawidłowego nawadniania się każdego dnia. Chłodziarki wyposażone w filtr wody dostarczają pyszną, oczyszczoną kranówkę i przejrzyste kostki lodu – napoje z ich dodatkiem smakują znacznie lepiej.
  Wkłady filtrujące do lodówek możemy podzielić na dwie kategorie: wewnętrzne i zewnętrzne. Jak sama nazwa wskazuje filtr zewnętrzny montuje się na zewnątrz urządzenia. Powstaje on z węgla aktywnego. Substancja oczyszcza wodę z zanieczyszczeń organicznych i chloru.

  W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór wkładów do chłodziarek, więc z pewnością dobierzesz do swojej lodówki pasujący filtr zewnętrzny do wody. W sprzedaży mamy oryginalne wkłady znanych producentów, np. Samsung, DeLonghi i Whirlpool. Znajdziesz tu również wspaniałej jakości zewnętrzne filtry brytyjskiej firmy FilterLogic, które są uniwersalne i idealnie sprawdzą się jako zamiennik wszystkich wkładów montowanych na wężyk.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media