Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr Pleatco PMA25-M
Filtr Pleatco PMA25-M

Filtr Pleatco PMA25-M

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Pleatco
Rodzaj filtra: bez gwintu
Liczba filtrów w zestawie: 1 szt.
Wydajność: do 6 miesięcy
Materiał wykonania: microban
Typ rdzenia: Free Flow Core
Wysokość (bez gwintu): 204 mm
Średnica: 165 mm
Szerokość górnego otworu: 104 mm
Szerokość dolnego otworu: 104 mm
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr Pleatco PMA25-M

Filtr do basenu i jacuzzi Pleatco

Filtr jest niezbędny w każdym basenie, jacuzzi i SPA. To właśnie jemu zawdzięczamy wodę wolną od wszelkich zanieczyszczeń, jakie występują w sieci wodociągowej. Przy pomocy wkładu filtrującego Pleatco możesz spędzić czas na zabawie i odpoczynku, a nie ciągłym czyszczeniu pompy. Jednocześnie woda w Twoim jacuzzi pozostanie idealnie czysta! Przedstawiony wkład PMA25-M ma *średnicę 165 mm i wysokość 203 mm.*

Najwyższy poziom filtracji wody

John Manville / REEMAY to producent celulozy, którą stosuje się nawet w profesjonalnych systemach filtracji przemysłowej. Wytwarza się z nich także filtry wody do basenu, jacuzzi i SPA Pleatco. Co więcej, wyroby te są wyposażone w system *Free Flow Core.* Specjalna technologia pozwala im osiągnąć wyjątkowo dużą wydajność.

Filtr Pleatco PMA25-M do basenu i jacuzzi – konserwacja

By cieszyć się skutecznym filtrem jacuzzi lub basenu jak najdłużej, zadbaj o jego właściwą konserwację. Dla optymalnych efektów zaleca się: * *czyścić filtr co 1-2 tygodnie;* * usuwać zanieczyszczenia wyłącznie wodą pod ciśnieniem lub specjalnym urządzeniem służącym do tego celu; * stosować neutralne, niepieniące się środki czystości; * po czyszczeniu pozostawić filtr do całkowitego wyschnięcia; * przed ponownym użyciem wkładu starannie go przepłukać.

Filtry do basenu i jacuzzi Pleatco – metoda rotacyjna

Producent filtrów jacuzzi i basenowych Pleatco zaleca stosować swoje wyroby na zmianę. To oznacza, że podczas czyszczenia jednego z wkładów, drugi powinien być umieszczony w pompie. Dzięki tzw. *metodzie rotacyjnej* jesteśmy w stanie pozostawić filtr w środku czyszczącym na 1-2 doby, a potem pozwolić mu całkowicie wyschnąć. Dopiero wtedy możemy ponownie używać oczyszczonego wkładu.

Filtr do jacuzzi i SPA

Przedstawiony filtr jest przeznaczony między innymi do jacuzzi Master Spas PMA-PROPAK2-M. Będzie pasował także do wszystkich jacuzzi, w których stosuje się wkład *Filbur FC-1008.* Filtr należy zastąpić nowym egzemplarzem, gdy jego skuteczność ulegnie pogorszeniu. Regularna wymiana wkładu pozwoli utrzymać wysoki poziom czystości wody.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media