Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (4+1 BOX)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (4+1 BOX)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (4+1 BOX)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (4+1 BOX)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (4+1 BOX)
Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (4+1 BOX)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (4+1 BOX)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (4+1 BOX)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (4+1 BOX)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (4+1 BOX)

Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (4+1 BOX)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model filtra: Dafi Unimax Mg+
Liczba filtrów w zestawie: 5 szt.
Wydajność filtra: 150-200 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Orion, Amethyst, Jasper, Luna MI Unimax, Omega MI, Omega LED, Astra MI Unimax, Astra LED, Mila LED, Start Unimax, Venus
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (4+1 BOX)

Magnezowy filtr do dzbanka Dafi Unimax Mg+ 5 szt.

Szukasz idealnego wkładu mineralizującego do swojego dzbanka filtrującego? Jeśli tak, Dafi Unimax to świetny wybór! Filtr usunie z wody wszelkie zanieczyszczenia i poprawi jej smak. Ponadto wzbogaci napój w niezbędne dla zdrowia jony magnezu. Teraz codzienne nawadnianie stanie się łatwe i przyjemne! To jednak nie wszystkie zalety wkładu filtrującego Dafi. Dzięki niemu zaoszczędzisz też pieniądze i pomożesz naszej planecie. Zrobisz to, rezygnując z kupowania wody w jednorazowych butelkach i ograniczając ilość plastikowych odpadów. Wybierz ekonomiczny zestaw 5 wkładów Dafi Unimax Mg+ (box 4 + 1)!

Jak działa filtr do wody Dafi Unimax Mg+?

Wyjątkowo efektywne działanie filtra to zasługa aż pięciu etapów filtracji. Dwie pokrywy, siateczka oraz substancje aktywne (węgiel i magnezowa żywica jonowymienna) pochłoną niepożądane substancje z Twojej wody. Dodatkowo wzbogacą ją w magnez, który jest ważnym składnikiem diety. Wkład Dafi Unimax to nie tylko smaczne napoje, ale też zdrowszy organizm!

Mineralizujący filtr Dafi – zestaw

Picie wody mineralizowanej to świetny sposób na poprawę samopoczucia i zdrowia organizmu. Zdaniem wielu dietetyków warto wypijać ok. 2 litrów wody dziennie. Czy wiesz, że w przypadku zakupu jej zapasu w plastikowych butelkach, roczny koszt nawadniania organizmu może wynieść ponad 700 zł? Nie przepłacaj! Wybierz niedrogi wkład Dafi Unimax Mg+, który przefiltruje od 150 do 200 litrów wody (zależnie od twardości Twojej kranówki).
Uwaga! Woda oczyszczona tym wkładem nie nadaje się do użytku w sprzęcie AGD, ponieważ może wzmagać tworzenie się kamiennego osadu.

Żyj ekologicznie z Dafi!

Oszczędność to niejedyna korzyść, która płynie z filtrowania wody. Rezygnacja z butelkowanych napojów na rzecz filtra do wody Dafi Unimax to odpowiedzialny, ekologiczny wybór. Dzięki zmianie nawyków znacznie zmniejszysz ilość szkodliwego dla Ziemi plastiku! Przedstawiony zestaw zawiera 5 wkładów Dafi Unimax Mg+. Taki zapas wystarczy nawet na 5 miesięcy skutecznej filtracji!

Filtr z magnezem Dafi Unimax Mg+ jest kompatybilny z dzbankami:

 • DAFI: Astra, Omega, Mila, Start, Luna (i wszystkich, w których stosowany jest filtr Unimax)
 • BRITA: Marella, Aluna, Elemaris, Style Fjord (i wszystkich, w których stosowany jest filtr Maxtra). UWAGA! Nie dotyczy to dzbanków z systemem Galaxy sprzedawanych od maja 2020 roku
 • AQUAPHOR: Time, Orion, Amethyst, Agat (i wszystkich, w których stosowany jest filtr B100-25)
 • FILTERLOGIC: Venus

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media