Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Naczynie do gotowania na parze Whirlpool 488000623699

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Typ produktu: naczynie do gotowania na parze
Średnica: 21,5 cm
Producent: Whirlpool
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Naczynie do gotowania na parze Whirlpool 488000623699

Szybkie i wygodne przygotowywanie posiłków

Chcesz lepiej się odżywiać, ale nie masz na to czasu? Uważasz, że przygotowywanie zdrowych posiłków wymaga dużo wiedzy i pochłania mnóstwo energii oraz pieniędzy? Na szczęście nie! Czasem wystarczy mikrofalówka z odpowiednimi funkcjami oraz naczynie umożliwiające gotowanie na parze. Z talerzem do mikrofalówki firmy Whirlpool łatwo i *szybko przygotujesz pyszne dania!*

Budowa naczynia do gotowania na parze

Teraz nie potrzebujesz skomplikowanego urządzenia do gotowania na parze lub kilku garnków. Wystarczy wygodny zestaw marki Whirlpool o średnicy 21,5 cm (z bocznymi uchwytami średnica wynosi ok. 24 cm). Składa się on z trzech elementów – talerza dolnego, który napełniamy wodą, talerza z sitkiem, na którym układamy jedzenie oraz pokrywki zabezpieczającej przed uwalnianiem się pary na zewnątrz.

Zalety gotowania na parze:

* nie tracisz witamin i ważnych składników odżywczych, * zdrowe posiłki z mniejszą ilością tłuszczu, * możesz w ten sposób przygotować warzywa, mięsa oraz ryby.

Właściwości pojemników Whirlpool do gotowania na parze

Zestaw jest wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych w kolorze pomarańczowym. Są one dopuszczone do kontaktu z żywnością i w pełni bezpieczne. Wytrzymałość termiczna materiału wynosi od -40˚C do 120˚C. Dodatkową zaletą jest to, że poszczególne elementy naczynia *można myć w zmywarce.* Pojemnik jest przeznaczony do użytkowania w mikrofalówkach z funkcją gotowania na parze.

Nie tylko gotowanie

Naczynie sprawdzi się nie tylko podczas gotowania na parze w mikrofalówce. To również praktyczny sposób na *rozmrożenie produktów spożywczych* lub ich odgrzanie. Złożone talerze nie zajmują dużo miejsca, więc łatwo je przechowasz. To zestaw, który przyda się każdemu, kto nie lubi tracić czasu i ceni proste rozwiązania.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media