Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Proszek do czyszczenia ekspresów FilterLogic CFL-635M 400g

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Oczyszcza z : pozostałości po kawie
Pojemność: 400 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Proszek do czyszczenia ekspresów FilterLogic CFL-635M 400g

Czyszczenie ekspresu kolbowego i przelewowego – profesjonalny środek czyszczący

Dokładne wyczyszczenie ekspresu kolbowego i przelewowego wymaga od nas więcej zaangażowania niż konserwacja urządzeń automatycznych. W tych ostatnich należy umieścić jedynie środek czyszczący i uruchomić proces czyszczenia. W ekspresach kolbowych i przelewowych część elementów musimy umyć ręcznie. Jednak w tym przypadku również potrzebujemy skutecznych preparatów. Idealnie sprawdzi się do tego *środek do czyszczenia ekspresów FilterLogic CFL-635M.*

Środek do czyszczenia ekspresów FilterLogic – zalety

Proszek do czyszczenia ekspresów firmy FilterLogic jest przede wszystkim *uniwersalny.* Oznacza to, że możesz stosować go w urządzeniach kolbowych i przelewowych rozmaitych producentów, takich jak: Philips, Krups, Saeco, Melitta, Severin, Smeg, Sencor, Ariete, Bosch, Gaggia, DeLonghi oraz wielu innych. Opakowanie zawiera aż 400 gramów środka do czyszczenia ekspresu kolbowego lub przelewowego, więc wystarczy na długo. Wygodny, *odkręcany pojemnik* jest szczelny, a na etykiecie znajdują się dokładne instrukcje użytkowania.

Czyszczenie akcesoriów ekspresu kolbowego – skuteczny proszek FilterLogic

Proszek FilterLogic sprawdzi się zarówno do czyszczenia ruchomych części ekspresu kolbowego, jak i wewnętrznych podzespołów. By umyć *kratkę, kolbę, sitko lub inne akcesoria* wystarczy przygotować roztwór środka i wody (w 1 litrze wody rozpuszczamy 3 łyżeczki proszku), a następnie zanurzyć w nim części na 20 minut. Po tym czasie należy je wyjąć i umyć pod bieżącą wodą.

Czyszczenie grupy ekspresu kolbowego – instrukcja

By *wyczyścić grupę i sitko* należy wsypać łyżeczkę środka do kolby i podpiąć ją do ekspresu. Następnie włączyć przepływ wody na 10 sekund. Przepływ uruchamiamy pięciokrotnie z krótką przerwą pomiędzy zabiegami. Po odłączeniu kolby z sitkiem należy spłukać pozostałość środka gorącą wodą z grupy i ponownie podpiąć portafilter – tym razem bez proszku. Powtarzamy zabieg pięciokrotnego włączania wody na 10 sekund, a na koniec pozwalamy, by wrzątek przepłynął przez kolbę odrobinę dłużej.

Środek czyszczący do ekspresu przelewowego FilterLogic CFL-635M

Aby wyczyścić ekspres przelewowy należy przygotować *roztwór 1 litra wody oraz 4 łyżeczek proszku.* Środek czyszczący wlewamy do ekspresu i uruchamiamy urządzenie. Po cyklu pracy wylewamy wodę z preparatem i jeszcze raz napełniamy zbiornik ekspresu (tym razem samą wodą bez dodatku proszku) i włączamy urządzenie. Kiedy skończy pracę, znów opróżniamy pojemniki i dodatkowo myjemy ruchome elementy ekspresu pod bieżącą wodą.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media