Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Producent(1)

  Typ środka

  Rodzaj produktu

  Środek przeznaczony do

  Środki czyszczące do pralki

  Środki czyszczące do pralki(Liczba produktów: 2)

  Zadaniem pralki jest czyszczenie ubrań, w związku z czym jej wnętrze oraz podzespoły również powinny być pozbawione zabrudzeń. Pozwoli to uniknąć dodatkowych plam lub osadów, które po procesie prania mogłyby pojawić się na elementach garderoby. Niezbędny w tym przypadku okaże się środek do czyszczenia pralki. Dzięki niemu usuniemy nagromadzone wewnątrz sprzętu zanieczyszczenia i zadbamy o poprawę wydajności urządzenia. Z odpowiednim proszkiem do czyszczenia pralki zapomnimy o zdenerwowaniu i frustracji pojawiającymi się podczas rozpakowywania pralki. Nasze ubrania znów będą czyste i pachnące, a sprzęt będzie działał długo i bezawaryjnie. Zamiennikiem dla proszku może okazać się płyn do mycia pralki. Wybór metody zależy od naszych preferencji oraz dostępnych środków. Przede wszystkim liczy się regularność czyszczenia, ponieważ dzięki temu unikniemy odłożenia się dużych ilości zanieczyszczeń, których nie usuniemy zwykłą chemią do pralki.

  Wybrane filtry (1):Bosch
  Wyczyść wszystkie

  Jak czyścić pralkę?

  Czy zdarza Ci się, że ubrania po wyjęciu z pralki brzydko pachną lub znajdują się na nich białe „paprochy” i inne zabrudzenia, których wcześniej nie było? Przyczyną może być brudna pralka i zanieczyszczenia nagromadzone w jej wnętrzu. Jednak nie ma się czym martwić, ponieważ istnieją łatwe sposoby na pozbycie się tego problemu. Wystarczy wykonać kilka prostych czynności oraz zaopatrzyć się w odpowiedni środek do czyszczenia pralki, który dokładnie usunie wszelkie osady.

  Przede wszystkim należy pamiętać o kilku prostych zasadach, takich jak niepozostawianie mokrych ubrań w urządzeniu dłużej niż to konieczne lub niezamykanie drzwiczek pralki póki wnętrze dokładnie nie wyschnie. Warto też co pewien czas sprawdzić filtr i w razie potrzeby usuwać z niego nagromadzone zabrudzenia. Mogą one blokować odpływ i cofać się z powrotem do wnętrza pralki, osadzając się na ubraniach. W odświeżeniu bębna oraz podzespołów ukrytych w środku urządzenia pomocny będzie płyn do czyszczenia pralki. Jego użycie jest proste, szybkie i przynosi natychmiastowy efekt. Zazwyczaj jego zawartość wystarczy wlać bezpośrednio do bębna lub szufladki na detergenty i uruchomić odpowiedni program. Dokładny sposób użycia zależny jest od danego środka i zazwyczaj jest opisany na etykiecie. Warto pamiętać, że chemia do czyszczenia pralki ma silne działanie, dlatego należy stosować ją przy pustym bębnie, aby nie zniszczyć ubrań.

  Regularna konserwacja tego sprzętu AGD pomoże nam nie tylko zadbać o piękny i świeży zapach naszej garderoby oraz jej czystość, ale również zapewni długą i bezawaryjną pracę urządzenia. Środki czyszczące do pralki są łatwo dostępne i zazwyczaj uniwersalne. Większości z nich możesz użyć bez względu na markę swojego sprzętu. Czyszczenie proszkiem lub płynem do mycia pralki trwa zazwyczaj tyle, ile wybrany cykl pracy urządzenia. Proces należy powtarzać co kilka miesięcy lub częściej, jeśli intensywniej eksploatujemy sprzęt AGD.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media