Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Wkład filtr wody z bloku węglowego 10" Dafi Pro

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rozmiar filtra: 10"
Rodzaj filtra: węglowy
Wkład przeznaczony do systemu: przepływowego
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Wkład filtr wody z bloku węglowego 10" Dafi Pro

Filtr do wody przepływowy 5 um

Filtr wody z bloku węglowego Dafi jest przeznaczony do średnio i mocno chlorowanej wody. Produkt minimalizuje zawartość tego pierwiastka w kranówce, co poprawia jej zapach, smak i zabarwienie. Wkład filtruje wodę na poziomie *5 mikronów.* To oznacza, że wyłapuje nawet bardzo małe cząsteczki zanieczyszczeń. Woda przefiltrowana za pomocą tego wkładu jest idealna do bezpośredniego spożycia.

Filtr węglowy do wody

Materiałem filtrującym we wkładzie Dafi Pro jest blok węgla aktywnego. Substancja *usuwa z kranówki chlor.* Dzięki temu woda staje się smaczna i ma neutralny zapach, w przeciwieństwie do cieczy z zawartością tego pierwiastka. Co więcej, filtr węglowy eliminuje niektóre pestycydy i zanieczyszczenia organiczne. Czyni to wodę bezpieczniejszą dla zdrowia.

Filtr przepływowy węglowy Dafi 5 um

Filtr węglowy stanowi jeden z elementów systemu przepływowego. Oprócz niego w szeregu wkładów znajdują się m. in. wyroby o właściwościach odwapniających czy zatrzymujących zanieczyszczenia mechaniczne. Zaleca się montowanie filtra węglowego *jako drugiego lub trzeciego w kolejności wkładów,* w zależności od ich liczby w danym systemie.

Wkład węglowy do systemu przepływowego

Przedstawiony filtr wody z bloku węglowego Dafi ma najbardziej typowy rozmiar w przypadku tego typu instalacji – *10 cali.* Pasuje do systemów przepływowych z głowicą filtra tej samej wielkości. Wkład jest wielozadaniowy, ponieważ oprócz zanieczyszczeń organicznych zatrzymuje także fizyczne cząsteczki zabrudzeń. To oznacza, że jednocześnie filtruje wodę w sposób mechaniczny. Jego wydajność wynosi max. 6 miesięcy, w zależności od jakości lokalnej wody.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media